داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان:
دومین دوره مسابقات بین المللی جام صلح و دوستی به میزبانی سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
کد مطلب: ۶۲۷۳۷
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۳
رئییس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: دومین دوره مسابقات بین المللی جام صلح و دوستی به میزبانی سیستان و بلوچستان در شهرستان زاهدان برگزار می‌شود.
دومین دوره مسابقات بین المللی جام صلح و دوستی به میزبانی سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: دومین دوره مسابقات بین المللی ووشو جام صلح و دوستی گرامیداشت کنگره ملی شهدا استان سیستان وبلوچستان در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی سیستان و بلوچستان در شهرستان زاهدان برگزار می شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در تاریخ ۱۰ تا ۱۳ اسفند ماه در زاهدان با حضور هشت کشور در سالن امام علی برگزار خواهد شد.

شیبک با بیان اینکه در این دوره از رقابتها ۱۲۰ورزشکار حضور دارند، تصریح کرد: دعوت نامه مسابقات بین المللی ووشو جام صلح و دوستی ازسوی فدراسیون ووشو به کشورهای دیگر ارسال شده است.

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر از ووشوکاران هفت کشور پاکستان، افغانستان، هندوستان، گرجستان، عراق، آذربایجان، ایتالیا و مهاجرین افغان مقیم ایران برای حضور در این دوره از رقابت ها دعوت به عمل آمده است.

وی اضافه کرد: در این دوره از مسابقات دو تیم بانوان و آقایان از سیستان و بلوچستان و یک تیم منتخب از ایران اسلامی به رقابت با حریفان خود می پردازند.

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان اذعان کرد: این مسابقات برای شرکت کنندگان کاملا رایگان و بدون پرداخت ورودی و مطابق با استانداردهای جهانی برگزار می‌شود.

شیبک ادامه داد: هرکشوری که در این مسابقات شرکت می کند باید یک داور در هربخش معرفی کند اما با این حال اغلب داوران بین المللی ایران در این رقابت ها به قضاوت خواهند پرداخت.

وی در پایان اظهار کرد: اولین دوره رقابت های بین المللی جام صلح و دوستی آقایان در سال ۱۳۹۲ در ایرانشهر با حضور دو کشور و در رده بانوان نیز در سال ۱۳۹۵ در زاهدان با حضور پنج کشور برگزار شده بود.


انتهای پیام
Share/Save/Bookmark