داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
اقتصاد کشور به تفکر سلیمانی ها نیاز دارد/دفاع مقدس را باید مطالعه کرد
کد مطلب: ۷۱۵۵۷
تاریخ انتشار:جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه زابل در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.
اقتصاد کشور به تفکر سلیمانی ها نیاز دارد/دفاع مقدس را باید مطالعه کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه زابل در خطبه های نماز جمعه گفت: محافل امام حسین علیه السلام را باید همچنان گرم نگه داریم حتی با نصب یک پرچم درب خانه و یا برگزاری مراسمات عزا، باید به طوری عزاداری کنیم که سرگذشت اسرا کربلا را حس کنیم.

وی افزود: یاد شهدای هشت سال مقدس را در آستانه سالروز هفته دفاع مقدس گرامی میداریم شهدایی که در مسیر خط شهادت جان را فدا کردند.

امام جمعه زابل گفت: امام شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارد چرا که پرچم توحید را در ایران برافراشته کرد و ملت بزرگ ایران را زیر حکومت طاغوت نجات داد.

وی بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس تمام قامت جمهوری اسلامی ایران با تمام کفر و شرک مقابله کرد و در نهایت توانستیم کمر کفر را بشکنیم.

حجت الاسلام والمسلمین کیخا تصریح کرد: اگر امروز می خواهیم فرهنگ شهادت را حفظ کنیم باید دفاع مقدس را مطالعه کنیم، دفاعی که توانستیم آن را به یک دانشگاه تبدیل کنیم.

وی گفت: امروز هم در جنگ اقتصادی قرار داریم و کشور نیاز به جوانانی دارد که جهاد اکبر را پیروز شدند و در جهاد اصغر جهان را مات و مبهوت کردند.

امام جمعه زابل بیان کرد: امروز نیازمند آن هستیم که مسئولان کشور همچون سلیمانی ها و سرباز ولایت باشند.

وی گفت: برجام اشتباه بزرگی بود که اقتصاد کشور را به این وضعیت دچار کرد و امروز اشتباه بعدی آن است که چشم به انتخابات آمریکا دوخته اند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark