داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارآفرین معلول سیستانی بیش از 200 شغل ثابت ایجاد کرد
کد مطلب: ۶۸۶۸۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۳
کارآفرین معلول سیستانی با توجه به اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین ایجاد مشاغل ثابت بیش از 200 جوان بیکار را صاحب شغل کرد.
کارآفرین معلول سیستانی بیش از 200 شغل ثابت ایجاد کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی برای ایجاد اشتغال و همچنین خودکفایی در بحث تولیدات داخل یکی از مهمترین اقدامات کارآفرینان در سال های اخیر بوده است.
کارآفرینان با بهره گیری از سخنان ناب رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر توانسته اند گام بلندی در اقتصاد داخلی کشور بردارند.
حال در این بین که جوانان برای شغل های دولتی و پشت میزی دست و پا می زنند یکی از معلولین شهرستان زابل با راه اندازی چندین کسب و کار در قامت کارگاه های کوچک توانسته اند به سود بالایی دست یابد.
حمید صابری در سال ۱۳۷۵ در حادثه تلخ تصادف جاده ای دچار قطع نخاع شده و راه رفتن را برای همیشه از یاد می برد.
وی به خبرنگار اوشیدا گفت: معلولیت اتمام زندگی برای من نبود ، پس از اینکه این حادثه رخ داد عزم من برای اینکه بتوانم به موفقیت های زندگی دست یابم بیشتر شد.
صابری ادامه داد: جوان تر که بودم با کامپیوتر آشنایی داشتم ، در روزگاری که کسی به سراغ این تکنولوژی تازه وارد نمی رفت من با نصیحت عمویم که گفته بود همیشه سعی کن از دیگران جلوتر باشید کامپیوتر خریداری کردم.

وی خاطرنشان کرد: بعد از جریان حادثه تصادف کسب و کار اینترنتی راه اندازی کردم که به فاصله یک ماه توانستم به سود بالای دو میلیون تومان در آن سال برسم.
صابری بیان داشت: این پایان راه نبود ، این موفقیت چشم گیر مرا با ثبت شرکت توانمند سازی سیوستان رو به رو ساخت که باید ۲۰۰ نفر عضو نیز داشته باشد.
وی ادامه داد: بنابراین با شناسایی جوانان بیکار در صدد آمدم تا خانواده های نیازمند را شناسایی و برای آنها شغل ثابت ایجاد کنم.
ثابری خاطرنشان کرد: رفته رفته شرکت توانمند سازی سیوستان با ۲۰۰ عضو فعال ثبت شد و کارآفرینان جوان اکنون در کارگاه های تولیدی پوشاک، دامداری و کسب و کار های اینترنتی مشغول هستند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark