داخلی آرشيو خبر صفحه با شهداء
امتیاز مثبت 
۰
 
در یادواره شهدای طایفه مراد قلی عنوان شد؛
تمام فتنه ها و توطئه های دشمن با حضور مردم ناکام ماند/ملتی شهادت در فرهنگش باشد دشمن را مایوس خواهد کرد
کد مطلب: ۶۶۲۴۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸
مسئول هیئت رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان گفت: همه طوایف و همه کسانی که دل در گرو نظام و انقلاب و ارزش های آن دارند تلاش می کنند نام خود را در دفاع از ارزش های نظام جمهوری اسلامی ثبت کنند.
تمام فتنه ها و توطئه های دشمن با حضور مردم ناکام ماند/ملتی شهادت در فرهنگش باشد دشمن را مایوس خواهد کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یادواره 45 شهید طایفه مرادقلی با حضور امام جمعه زابل، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان ادارات شهرستان زابل، خانواده معظم شهدا و بزرگان این طایفه برگزار شد.

امام جمعه زابل با اشاره حادثه اخیر تروریستی و شهادت جمعی پاسداران و مدافعان وطن ابراز: این حادثه خوی شیطانی و پلید معاندین و استکبار جهانی بویژه آمریکا و صهیونیست ها که حامیان اصلی تروریسم هستند را برای چندمین بار بر همگان آشکار ساخت.وی با اشاره به تحریم ها و هجمه های دشمن در چهل سال عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: با وجود تمامی شیطنت های دشمن، کشور در تمام عرصه ها پیشرفت های زیادی داشته و چهل سال است پایبندی و پشتیبانی مردم از آرمانهای نظام، امام راحل و رهبری عزت و سربلندی را برای این کشور به ارمغان آورده است.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا بیان داشت: دشمنان بارها و با برنامه و توطئه ها و فتنه ها سعی در ضربه زدن و براندازی نظام داشته اند، اما به لطف خداوند و رهبری مقام معظم رهبری و حضور مردم انقلابی، بصیر و آگاه در این راه شکست خورده اند.

سردار غلامرضا باغبانی اظهار داشت: طایفه مرادقلی از سال ها قبل از انقلاب در مبارزات علیه رژیم ستم شاهی شرکت داشتند و شهدایی چون تیمور مرادقلی، شهید خلبان امیر مرادقلی و شهید حسن امام دوست از شهدای شاخص این طایفه هستند.وی ابراز داشت: در چهل سالگی انقلاب که با بالندگی و پویایی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی با وجود همه ی شیطنت های دشمن امید به آینده داریم و به گذشته افتخار می کنیم.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ملتی که به خدا توکل کند از خود مقاومت و ایستادگی نشان دهد و شهادت بخشی از فرهنگش باشد قطعا دشمن را نا امید خواهد کرد، ولایت فقیه امروز ما را به عنوان ابر قدرت و تاثیر گذارترین کشور منطقه تبدیل کرده است.

وی افزود: تعبیر شهید تعبیر زیبایی، معرفت، بصیرت، آگاهی و شناخت ارزش هاست ملتی که عزت دارد و می خواهد به قله های افتخار صعود کند باید شهید بدهد اگر غیر از این باشد مثل بعضی حاکمان کشورهای منطقه در قبال ماندن در قدرت باید به استکبرار جهانی باج دهد.

باغبانی عنوان داشت: هر جایی از جهان اسلام که حرکتی استقلال طلبانه انجام می دهند مدیون فرهنگ شهدای ما هستند که به دنیا یاد دادند می شود با ظلم مبارزه کرد و در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرد.

وی تاکید داشت: دشمن می خواست قبل از چهل سالگی انقلاب سقوط نظام جمهوری اسلامی را جشن بگیرد ولی تفکر ایثار و فداکاری باعث شد نه تنها این آرزو را به گور ببرند بلکه بیداری اسلامی در منطقه شکل بگیرد و منطقه به نفع نظام ما تغییر نقشه سیاسی دهد.

مسئول هیئت رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان با اشاره به راه اندازی جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران ابراز داشت: در این جنگ هم با تحریم ظالمانه سعی در تحت فشار قرار دادن ملت ایران دارند، با عملیات رسانه انی قصد نا امید کردن مردم از انقلاب را دارند و با ایجاد و تقویت گروه های تروریستی به کشور ضربه بزنند.

در پایان این مراسم لوح یادبودی توسط مسئولین از طرف دبیرخانه یادواره به خانواده شهدا شهدا اهدا شد.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark