داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
نحوه عجیب اعتراض کشاورز به پارک غیرقانونی خودرو!
کد مطلب: ۷۰۱۰۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۳
راننده‌ای که خودروی گران‌قیمت خود را در محل نامناسبی پارک کرده بود با واکنش عجیب یک کشاورز روبه‌رو شد.
نحوه عجیب اعتراض کشاورز به پارک غیرقانونی خودرو!
به گزارش اوشیدا به نقل از  خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، شاید شما نیز با برخی رانندگان بی‌ملاحظه روبه‌رو شده باشید که خودروی خود را در محل‌هایی نامناسب از جمله مقابل درب‌های پارکینگ رها می‌کنند. چنین رانندگان خودخواهی هرگز احتمال نمی‌دهند که ممکن است یکی از افراد حاضر در ساختمانی که خودروی خود را در مقابل درب پارکینگ آن پارک کرده‌اند به دلیل کاری فوری مجبور به خروج با خودرو از پارکینگ شود. اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است واکنش عجیب یک کشاورز محلی در انگلیس به پارک خودرویی در مقابل مزرعه‌اش را نشان می‌دهد.

این کشاورز که با دیدن خودروی گران‌قیمت در نزدیکی دروازه مزرعه‌اش عصبانی شده بود، اقدام به پاشیدن کود مایع بر روی این خودرو کرد. در ویدئوی منتشر شده، این کشاورز در حالی که با کمک یک تراکتور در حال پاشیدن کود مایع به زمین کشاورزی‌اش است، دیده می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود او از طریق تانکری که به عقب تراکتورش متصل شده کود مایع را به زمین می‌پاشد. پس از نزدیک شدن تراکتور به خودروی مرسدس بنز، این کشاورز در حالی که عصبانی شده است بدون لحظه‌ای مکث به راه خود ادامه داده و کود مایع را روی تمام بخش‌های خودرو می‌پاشد. این اتفاق در «تینتاگِل»، واقع در اطراف شهر کورن وال انگلیس رخ داد. ظاهراً راننده مرسدس بنز که به ساحل دریا رفته بود خودروی خود را در کنار مزرعه این کشاورز پارک کرده بود.


 


در این ویدئو صدای مرد کشاورز شنیده می‌شود که خطاب به راننده مرسدس بنز می‌گوید: «امیدوارم از شستن ماشین خود با این نقاشی که روی آن کشیدم لذت ببری!»

این ویدئو که از زمان انتشار تاکنون بیش از ۲۷۰۰۰ بیننده داشته با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. در حالی که برخی از کاربران از اقدام کشاورز دفاع کردند برخی نیز از راننده مرسدس بنز طرفداری کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «اگر شما قرار است به ساحل دریا بروید، نباید بدون اجازه و غیرقانونی از مزرعه یک کشاورز استفاده کنید، بخصوص که زمان پاشیدن کود مایع باشد.»

کاربر دیگری در کامنتی نوشت: «من شخصاً کشاورز را مقصر نمی‌دانم، اگر شما بدون اجازه خودروی خود را در مزرعه شخصی پارک کنید باید پیامد آن را نیز بپذیرید.» کاربر سوم نیز نوشت: «واقعاً متأسفم. واقعاً کار این کشاورز غیراخلاقی بود.»

 
Loaded: 0%
Progress: 0%
Remaining Time -0:52
کد ویدیو

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark