داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
نشانه‌های کبد چرب چیست؟
کد مطلب: ۶۶۰۸۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
هر یک از بیماریها و اختلالات در بدن ما دارای نشانه‌ها و علائمی است که از این نشانه‌ها می‌توان پی به نوع بیماری برد؛ در این مطلب به برخی از نشانه‌ها و علائم بیماری‌ها از جمله "پروستات و کبد چرب" اشاره شده است.
نشانه‌های کبد چرب چیست؟
هر یک از بیماریها و اختلالات در بدن ما دارای نشانه‌ها و علائمی است که از این نشانه‌ها می‌توان پی به نوع بیماری برد؛ در ادامه به برخی از نشانه‌ها و علائم بیماری‌ها اشاره شده است:

بیشتر بخوانید
۲۹ علامت پرکاری "تیروئید" + روش‌های درمانی
خارش و قلقلک وسط کف پاها حکایت از اختلالات گوارش در معده و روده دارد.

خارش، سوزش و حالت قلقلک داشتن در پاشنه پا می‌تواند حکایت از اختلالات تخمدانی در خانمها و مشکلات پروستات در آقایان داشته باشد.

خارش و سوزش استخوان شصت پاها می‌تواند ناشی از اختلالات کلیوی و بالا بودن غلظت خون باشد که برای رفع آن باید به درمان علت بیماریهای فوق پرداخت.

پرش پلک راست می‌تواند نشان‌دهنده کبد چرب و پرش پلک چپ ناشی از استرس فراوان باشد؛ برای رفع این لرزشها با توجه به پلک موردنظر باید به درمان آن پرداخت.

دردناک شدن و تکرار پیچ خوردگی مچ پاها، می‌تواند نشانه "کبد چرب" و بالا بودن کلسترول خون باشد که برای رفع این دو باید درمان را از پاکسازی کبد آغاز کرد.

خواب رفتن دست، پا، انگشتان می‌تواند از علائم غلظت خون باشد؛ از دیگر علائم غلظت خون می‌توان به سردرد، درد گردن، تنگی نفس، اختلالات بینایی، ضعف و بی‌حالی، قرمزی وریدهای چشم، خارش‌های پوستی اشاره کرد؛ برای درمان غلظت خون"حجامت بهار" را فراموش نکنید.

منبع: تسنیم
Share/Save/Bookmark