داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل بیان کرد:
بسیج؛ جوشش امید در اوج ناامیدی است
کد مطلب: ۷۴۷۲۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹
حسین سنجرانی گفت:شنیدن نام بسیج در سراسر ایران و دور افتاده ترین نقاط این مرز و بوم همواره یادآور جوشش امید در اوج ناامیدی است.
بسیج؛ جوشش امید در اوج ناامیدی است
حسین سنجرانی فرماندار شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ضمن تبریک هفته بسیج بیان کرد: واژه بسیج یادآور دوران شیرین دفاع مقدس در جهت مقاومت وایستادگی در مقابل دشمنان است و در واقع بسیج یعنی به هم پیوستگی و هم سویی انسانهایی که دارای یک فکر واحد و جویای یک هدف هستند؛ بسیج حرکت و مسافرت به عالم اعلاست.

وی افزود: بسیج نهادی است وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه و شجره طیبه و درخت تنومندی است که شکوفه های آن بوی حدیث عشق می دهد.

سنجرانی تصریح کرد: شنیدن نام بسیج در سراسر ایران و دور افتاده ترین نقاط این مرز و بوم همواره یادآور جوشش امید در اوج ناامیدی است و بسیج عصاره همه خوبی ها و ارزش های یک جامعه را می تواند نشان دهد.

فرماندار زابل خاطرنشان کرد: بسیج عزیز همیشه در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

سنجرانی ادامه داد: حضور بسیج در عرصه های امنیت و سلامت و سایر عرصه های خدمت رسانی و سازندگی خود نشانگر اهمیت این نهاد مردمی است.

حسین سنجرانی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های خالصانه همه بسیجیان جهادگر و پیشگام در عرصه‌های مختلف گفت:امید است این نهاد مردمی مثل گذشته گره گشای مشکلات جامعه در کوران حوادث سخت بوده و با صلابت به حرکت خویش ادامه بدهد.
Share/Save/Bookmark