داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان:
نهضت آسفالت در 5 محله زابل به زودی آغاز می شود
کد مطلب: ۷۰۹۴۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱
عطا الله اکبری گفت: با توجه به آماده شدن زیرسازی پنج محله در زابل،اداره کل راه و شهرسازی استان با استفاده ظرفیت پیمانکاران راهساز استان برای آسفالت مناسب از محل اعتبارات خود وارد این محلات خواهد شد.
نهضت آسفالت در 5 محله زابل به زودی آغاز می شود
عطا الله اکبری مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: به زودی نهضت آسفالت در محله های ،رسالت،اسلام آباد و حسین اباد زابل آغاز می شود.

وی افزود: با توجه به آماده شدن زیرسازی پنج محله فوق‌الذکر اداره کل راه و شهرسازی استان با استفاده ظرفیت پیمانکاران راهساز استان برای آسفالت مناسب از محل اعتبارات خود وارد این محلات خواهد شد.

اکبری ضمن ابراز امیدواری و بیان اینکه بتوانیم با این فعالیت خدمتی به مردم سیستان کرده باشیم بیان داشت: در تلاش هستیم این اقدام بزرگ تا اواخر مهر ماه به پایان برسد.

وی حجم کار را در حدود ۱۵۰هزار متر مربع براورد کرد و اعلام داشت: به محض تعیین پیمانکاران و آغاز کار اطلاعات تکمیلی به اطلاع مردم شریف زابل خواهد رسید.

اکبری همچنیین در بازدید از محور ترانزیت محمد آباد به زهک گفت: با آغاز و اتمام پل بزرگ بر روی کانال محمد آباد ۱۰کیلومتر محور ترانزیت محمد آباد به زهک تا اسفند به بهره برداری خواهد رسید و به این ترتیب محور ترانزیت از محمد اباد به میلک به طول ۴۱کیلومتر بهربرداری می شود .

وی همچنین تصریح کرد: این محور در توسعه اقتصادی منطقه سیستان و جلوگیری از عبور وسایط نقلیه سنگین از شهر زابل به سمت میلک جلوگیری میکند و دسترسی به میلک ۴۰کیلومتر از محمد اباد نزدیکتر خواهد شد.

وی خاطرنشان کر: با تلاش شبانه روزی محور انرژی نو در میل نادر به طول ۲۰کیلومتر تا پایان شهریور اماده افتتاح خواهد شد،این محور منشعب از محور زابل نهبندان است که امکان دسترسی به زون انرژی سیستان را فراهم می کند و نقش مهمی در توسعه بلند مدت سیستان دارد.

اکبری گفت: همچنین این اقدام امکان صادرات برق به کشورهای همسایه را فراهم میکند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark