داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
شرط برخورداری از معافيت مالياتی
کد مطلب: ۳۸۸۱۵
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۷
معاون ماليات‌های مستقيم سازمان امور مالياتی کشور گفت: موديانی که مطابق قانون مکلف به ثبت نام برای دريافت شماره اقتصادی شده اند، در صورت عدم ثبت نام تا پايان تيرماه، از کليه معافيت‌ها و بخشودگی جرايم قانونی محروم می‌شوند.
شرط برخورداری از معافيت مالياتی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" رسانه مالیاتی کشور اعلام کرد: معاون ماليات های مستقيم سازمان امور مالياتی کشور گفت: مودياني که مطابق قانون مکلف به ثبت نام برای دريافت شماره اقتصادی شده اند، در صورت عدم ثبت نام تا پايان تيرماه، از کليه معافيت ها و بخشودگی جرايم قانوني محروم می‌شوند.

حسين وکيلي، با اشاره به بند (د) تبصره ۹ قانون بودجه سال ۹۳ ، گفت : اشخاصی که براساس اعلام سازمان امور مالياتی کشور و طبق قانون مکلف به ثبت نام برای دريافت شماره اقتصادی می باشند، درصورت عدم ثبت نام در مهلت تعيين شده ، از کليه معافيت ها و بخشودگی جريمه های مقرر قانوني محروم می‌شوند و سازمان امور مالياتی کشور علاقمند است موديان محترم مالياتی با اقدام به موقع مشمول جريمه نشوند.

وی همچنين در خصوص سقف معافيت مالياتی پايه در سال ۹۳ نيز گفت: در سال ۹۳ ، درآمد مشمول ماليات اشخاص حقيقي تا مبلغ ۱۲ ميليون تومان از پرداخت ماليات معاف بوده که اين رقم برای سال ۹۴ به مبلغ ۱۳ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان افزايش يافته است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
    عکاس :