داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
انتخاب کاگران بر عهده شرکت پیمانکار می باشد/ مخابرات هیچ گونه دخالتی ندارد
کد مطلب: ۶۲۲۰۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹
رئیس مخابرات شهرستان نیمروز گفت: انتخاب کارگران بر عهده شرکت پیمانکار است و در این راستا مخابرات هیچ گونه دخالتی در این موضوع ندارد.
انتخاب کاگران بر عهده شرکت پیمانکار می باشد/ مخابرات هیچ گونه دخالتی ندارد
امیر الهی مقدم در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: شهروندان نیمروز بر استفاده مخابرات این شهرستان از کارگران افغان رئیس مخابرات شهرستان نیمروز اعتراضاتی داشته اند.

وی افزود: حفاری به منظور جایگزین کردن کابل های فیبر نوری به جای کابل های مسی جهت رفاه شهروندان انجام می شود.

الهی مقدم تصریح کرد: این موضوع به منظور گسترش فضای باند مخابراتی صورت گرفته که این حفاری توسط پیمانکار که از طریق مناقصه اقدام به حفاری کرده است.

وی ادامه داد: در خصوص به کارگیری کارگران مخابرات هیچ گونه دخالتی نداشته و ندارد و پیمانکار علی رغم اینکه مختار است در انتخاب کارگران خود پیشنهاداتی به بعضی از شهروندان جهت به کارگیری در این پروژه داده بود.

الهی مقدم بیان داشت: علیرغم پیشنهادات پیمانکار هیچ یک از مردم حاضر به همکاری نشده بودند و پیمانکار مجبور به گرفتن کارگرانی از دیگر نقاط شده است.

وی ابراز داشت: بیشتر این کارگران اشخاصی هستند که در همین شهرستان ساکن می باشند و از آنان در شخم زدن و جالیزکاری های تالاب هامون کمک گرفته می شود و هیچ کدام از کارگران از اتباع افاغنه نیستند.

الهی مقدم خاطرنشان کرد: اگر شهروندی حاضر به همکاری است پیمانکار مایل به کارگرفتن از آنها می باشد، بنابراین می توانند به مخابرات شهرستان نیمروز مراجعه و در صورت قبول ساعت کاری که از طرف پیمانکار می شود در این پروژه با پیمانکار همکاری کنند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark