داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
امام جمعه اهل سنت هامون؛
انقلاب اسلامی ایران خاری در چشم دشمنان است/ وحدت و اتحاد رمز ماندگاری انقلاب
کد مطلب: ۵۷۱۷۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۸
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران با قدرت و صلابت همیشگی خود خاری در چشم دشمنان اسلام است.
انقلاب اسلامی ایران خاری در چشم دشمنان است/ وحدت و اتحاد رمز ماندگاری انقلاب
مولوی عبدالله حسن زهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: انقلاب شکوهمند ایران عزت، آبرو و شرفی را که در زمان طاغوت به تاراج رفته بود را به کشور بازگرداند چرا که در طی دوران ستم شاهی، کشور تبدیل به مستعمره اجانب شده بود.

وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب، ایران اسلامی به مرز خودکفایی و بی نیازی رسید به طوری که کشوری که هیچ قدرت و اقتداری در جهان نداشت در حال حاضر به مهد تولید علم مبدل و بهترین دانشمندان را از آن خود کرده است.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: اتحاد، وحدت و همدلی سبب به ثمر رسیدن انقلاب بود که در حال حاضر نیز رمز ماندگاری کشور همین مولفه است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون تاکید کرد: امام خمینی ره با نیروی توکل و ایمان به خدا توانست در دل جهانیان نفوذ کند و با پشتوانه مردم، انقلاب را به پیروزی رساند تا این انقلاب الگویی برای ملت های آزاده در جهان شود.

وی با بیان اینکه، انقلاب اسلامی ایران جهانیان را مبهوت کرده است در پایان گفت: برای دستیابی به استقلال کنونی خون شهدای بسیاری بر زمین ریخته شده است بنابراین انتظار می رود همگان با مسولیت پذیری و تلاش بیشتر در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، قدردان آنان باشیم.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark