داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
۱
امتیاز مثبت 
۰
 
موتورسيكلت برقي پاراكس ساخته شد
کد مطلب: ۱۱۶۸۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۳
اوشیدا: سرپرست گروه طراحي و ساخت موتورسيكلت برقي پاراكس از پايان ساخت اين موتورسيكلت خبر داد و گفت : اين موتورسيكلت دو ويژگي سرعت و شتاب را به صورت همزمان دارد و شتاب اوليه آن نيز بالاست در حالي كه درنمونه هاي ديگر از اين موتورسيكلت اين ويژگي وجود ندارد.
موتورسيكلت برقي پاراكس ساخته شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: حسين زيارتي روز سه شنبه افزود: طراحي موتورسيكلت پاراكس از مهرماه سال ۹۱ آغاز شد و حدود ۸ ماه زمان برد و اكنون كار ساخت آن نيز به پايان رسيده است .
وي اظهار داشت: اين موتورسيكلت با برق شهري كار مي كند و مدت زمان شارژ آن نيز حدود دو ساعت است و با هر بار شارژ شدن ۱۲۰ كيلومتر مسافت را با سرعت ۱۷۰ كيلومتر در ساعت طي مي كند.
سرپرست گروه طراحي و ساخت موتورسيكلت برقي پاراكس ادامه داد: اين موتورسيكلت كاملا دوستدار محيط زيست است و هيچ گونه آلودگي زيست محيطي به همراه ندارد.
وي گفت: اين موتورسيكلت با توجه به ويژگي هاي منحصر به فرد (سرعت و شتاب بالا ) موفق شد در مسابقات ملي طراحي دانشگاه هاي سراسر كشور رتبه اول را كسب كند.همچنين اين موتورسيكلت در پيش آزمون مسابقات ملي طراحي ماشين با موضوع طراحي و ساخت موتورسيكلت برقي كه ۲۵ مرداد ماه در دانشگاه تربيت مدرس برگزار شد، رتبه اول را كسب كرد.
به گفته وي موتورسيكلت برقي پاراكس در رده اسپورت قرار دارد و داراي سرعت و شتاب بالايي است.
طراحي و ساخت موتور سيكلت برقي پاراكس توسط دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي قزوين انجام شده است .
Share/Save/Bookmark
    عکاس :
چرچی
۱۳۹۲-۰۹-۱۰ ۱۶:۲۳:۲۰
با سلام امیدوارم نسخه کپی موتور برقی چینی نباشد و با دانش ایرانی ساخته شده باشد . کی وارد بازار میشود؟؟؟؟ (4670)