داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده قرارگاه شهید هراتی:
برای تداوم انقلاب اسلام باید راه شهدا را در پیش گرفت/تفکر انقلابی در کل دنیا منتشر شده است
کد مطلب: ۶۸۴۱۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۷
فرمانده قرارگاه شهید هراتی گفت: راه نجات کشور اطاعت از دستورات و پیروی از ولایت فقیه است .
برای تداوم انقلاب اسلام باید راه شهدا را در پیش گرفت/تفکر انقلابی در کل دنیا منتشر شده است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یادواره شهدای جامعه پزشکی با حضور فرمانده قرارگاه شهید هراتی، فرمانده سپاه زابل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم سردار پرویز آبسالان فرمانده قرارگاه شهید هراتی گفت: در دفاع مقدس هر زمانی که دستورات ولایت فقیه اجرا شد تمام عملیات ها را با پیروزی و موفقیت رو به رو می شد.
وی افزود: اکنون نیز راه نجات کشور اطاعت از دستورات و پیروی از ولایت فقیه است چرا که عدم اجرای فرامین حضرت آقا باعث شکست خواهد شد.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی روز به روز شکوهمند تر و مقتدرانه به جلو حرکت می کند و در کل دنیا گسترش یافته است.
وی با بیان اینکه تفکر انقلاب اسلامی در کل دنیا ترویج داده شده است ادامه داد: دشمن امروز از انتشار انقلاب اسلامی وحشت دارد چرا که منافع آنها در خطر خواهد افتاد.
فرمانده قرارگاه شهید هراتی بیان داشت: دشمنان برای حفظ دنیای خود مجبور هستند با انقلاب اسلامی مقابله کنند.
وی خاطرنشان کرد: هر کجا که استکبار جهانی دشمنی خود را با ما به اتمام رساند باید دانست که انقلاب از مسیر خود منحرف شده است ، امروز عصبانیت آمریکا نشانگر راه درست انقلاب اسلامی است.
سردار آبسالان تصریح کرد: اگر امروز آمریکا با تفکر داعشی نام اسلام را خدشه دار می کند باید دانست که فعالیت های شیطانی آنها برای مقابله با انقلاب اسلامی است.
وی همچنین گفت: به طور کل فلسفه تشکیل داعش مقابله با انقلاب اسلامی بود.
برای تداوم انقلاب اسلامی باید راه شهداء را در پیش گرفت ، زندگی آنها را مطالعه و به وصیت آنها که تاکید ویژه ای بر قرار گرفتن در راه ولایت فقیه است عمل کنیم.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark