داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
فرماندار زابل؛
امنیت کشور مرهون تفکر و درایت شهدای دفاع مقدس است
کد مطلب: ۵۶۷۱۶
تاریخ انتشار:شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
فرماندار زابل عنوان کرد: امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون جان فشانی و ایثار شهدا به ویژه شهدای دفاع مقدس است.
امنیت کشور مرهون تفکر و درایت شهدای دفاع مقدس است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ هوشنگ ناظری در جلسه شورای اداری شهرستان زابل که با محوریت برگزاری یادواره شهیدان میرحسینی برگزار شد ابراز داشت: وجود شهدایی از قبیل شهید میرحسینی که جان خود را در طبق اخلاص برای آبادانی کشور قرار داده بودند امنیت امروز کشور را رقم زده است که در این راستا یاد آنان باید همیشه گرامی داشته شود.

وی افزود: با اینکه، تمامی کشورهای اطراف درگیر و در حال جنگ های داخلی و بیرونی هستند ایران اسلامی تنها به دلیل نیروهای نظامی و مرزبانانی که از شهدای دفاع مقدس الگو گرفته اند امروز نه تنها به دور از جنگ بلکه با اقتدار در جهان می درخشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل تاکید کرد: با توجه به ارزش شهید میرحسینی و نقش جاودانه وی در تاریخ دفاع مقدس انتظار می رود امسال همانند سال گذشته یادواره این شهید عزیز پرشورتر و باشکوه تر از قبل برگزار شود که در این راستا همت و تلاش تمامی ادارات و نهادها را می طلبد.

ناظری با بیان اینکه، رشادت و دلیری رزمندگان در دفاع مقدس در جهان بی نظیر بوده است تاکید کرد: اگر امروز انقلاب اسلامی پابرجاست و حرفی برای گفتن در جهان دارد تنها به دلیل درایت و هوشمندی رهبر کبیر انقلاب، مقام معظم رهبری و شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس می باشد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark