داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در ادامه رقابت های لیگ برتر ووشو کشور؛
تیم ووشو سپاه سلمان سیستان و بلوچستان حریف پرشین طبرستان شد
کد مطلب: ۶۲۷۴۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۱
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: تیم ووشو سپاه سلمان سیستان و بلوچستان برای رسیدن به فینال حریف پرشین طبرستان شد.
تیم ووشو سپاه سلمان سیستان و بلوچستان حریف پرشین طبرستان شد
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: تیم ووشو سپاه سلمان سیستان وبلوچستان برای برگزاری بازیهای مرحله نیمه نهایی لیگ برتر ووشو جوانان کشور به مصاف حریف قدرتمند خود پرشین طبرستان می‌رود.

وی افزود: تیم ووشو سیستان و بلوچستان درصورت پیروزی دراین دیدار جواز حضور در فینال را به دست می آورد.

شیبک با بیان اینکه تیم ووشو سپاه سلمان سیستان وبلوچستان برای برگزاری این مسابقه به تهران اعزام می شود، خاطرنشان کرد: این مسابقات به صورت متمرکز در آکادمی ووشو جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان بیان کرد: در بخش ساندا در وزن ۴۸ کیلو گرم شایان شه بخش، در وزن ۵۲ کیلوگرم محمد حسین زهی، در وزن۵۶ کیلوگرم یزدان شیبک و امیرمحمد رضوانی، در وزن ۶۰ کیلوگرم اقبال میربلوچ زهی، در وزن۶۵ کیلوگرم محمدرضا جوشنگ ریگی، در وزن۷۰ کیلوگرم عرفان سارانی و در وزن۷۵ کیلوگرم اشکان زارع برای رقابت با تیم پرشین طبرستان اعزام خواهد شد.

وی اضافه کرد: در بخش تالو نیز علی شکروی در سبک نن چوان، نن گون و نن دائو، جواد شجاعی در سبک تای چی چوان و تای چی جی ین به مصاف تیم پرشین طبرستان خواهند رفت.

شیبک تصریح کرد: تیم ووشو سیستان و بلوچستان در این دوره از رقابت ها با سرمربی گری عباس شیبک، مربی گری در بخش ساندا یاسر سالارزهی و مربی گری در بخش تالو هادی صفاری حضور یافته است.


انتهای پیام
Share/Save/Bookmark