داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
سارقان 41 ایستگاه صدا و سیما و مخابرات دستگیر شدند
کد مطلب: ۱۳۳۲۶
تاریخ انتشار:جمعه ۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۶
اوشیدا: با تلاش شبانه‌روزی ماموران پلیس آگاهی فارس سارقان ایستگاه‌های مخابرات و تلویزیون در این استان دستگیر و 41 سرقت آنان مشخص شد.
سارقان 41 ایستگاه صدا و سیما و مخابرات دستگیر شدند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: رئیس پلیس آگاهی فارس اظهار داشت: در پی وقوع چند سرقت از ایستگاه‌های مخابرات و تلویزیون در سطح شهرستان ممسنی استان فارس و سرقت تجهیزات این ایستگاه‌ها از قبیل گیرنده‌های ایستگاه‌های تلویزیون، مراتب در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ سیروس حیدری افزود: در هنگام تحقیقات از محل سرقت‌ها ماموران به فردی که در آن محدوده در حال تردد بود مظنون شدند و در بازرسی از کیسه همراه وی یک سیم‌چین، مقداری کابل برق و سه سه‌راهی کشف کردند.

وی با بیان اینکه فرد دستگیر شده برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی این استان منتقل شد بیان کرد: در بازجویی‌های صورت گرفته سرقت دو کولر گازی از ایستگاه تلویزیون شهرستان ممسنی با همراهی شخص دیگری با یک خودرو پژو ۴۰۵ از وی کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی فارس گفت: بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع مراتب دستگیری همدست فرد دستگیر شده در دستور کار قرار گرفت و ماموران وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

حیدری ادامه داد: در تحقیقات انجام شده از این فرد ۱۱ سرقت از ایستگاه‌های مخابرات و تلویزیون در شهرستان ممسنی و همچنین۳۰ سرقت در شهرستان‌های کازرون، خانه زنیان شیراز، یاسوج، رستم، دشت ارژن، سپیدان، مرودشت، جاده جم و عسلویه، گچساران، فراشبند و بهبهان با همدستی افراد دیگر کشف شد.

حیدری با بیان اینکه در این مورد سه خریدار اموال مسروقه نیز دستگیر شدند گفت: در بازرسی از محل کسب آنان ۱۱ کولر گازی اسپیلت و معمولی، ۴۸ باطری، ۴۵ متر کابل برق، سه ترانس برق، یک پمپ تلمبه‌های آبی کشاورزی و دو موتور کولر کشف شد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : پلیس فارس
    عکاس :