داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
فرمانده انتظامی زابل در گفتگو با اوشیدا؛
برای برقراری نظم و امنیت در روز طبیعت با توان مضاعف وارد خواهیم شد/پلیس برای شادی مردم تلاش مضاعفی دارد
کد مطلب: ۳۷۱۸۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۹
فرمانده انتظامی زابل گفت: برای برقراری نظم و امنیت هرچه بیشتر در روز طبیعت، همانند دیگر ایام سال بویژه طرح نوروزی در سال جاری با تمام امکانات و نیروها و با توان مضاعف وارد خواهیم شد.
برای برقراری نظم و امنیت در روز طبیعت با توان مضاعف وارد خواهیم شد/پلیس برای شادی مردم تلاش مضاعفی دارد
محمد نوربخش فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا با بیان اینکه برای برقراری نظم و امنیت هرچه بیشتر در روز طبیعت، همانند دیگر ایام سال بویژه طرح نوروزی در سال جاری با تمام امکانات و نیروها و با توان مضاعف وارد خواهیم شد.

نوربخش افزود: ما خدمتگزار مردم هستیم و در ایام نوروز برای تامین نظم و امنیت در سطح  شهر و جاده‌های منتهی به منطقه با ایجاد بستری همراه با امنیت برای شادی مردم تلاش مضاعفی داشتیم.

وی به شهروندان، مسافران و گردشگران بویژه در روز طبیعت توصیه کرد: برای حفظ جان و اموال شان ضمن رعایت احتیاط پیش بینی ها و اقدامات لازم را در نظر گیرند.

فرمانده انتظامی زابل ادامه داد: با توجه به اینکه اداره هواشناسی رگبار باران خفیف و وزش باد را برای این منطقه در روزهای پنجشنبه و جمعه پیش بینی کرده است لذا شهروندان توجه داشته باشند که از مسیرهای انحرافی خاکی استفاده نکنند چرا که احتمال گیر افتادن لاستیک های خودرو در گل و لای وجود دارد و اگر مسیر انتخابی از جاده اصلی بسیار فاصله داشته باشد،موارد ایمنی را رعایت کنند. 

وی با اشاره به اینکه پلیس در ایام تعطیلات نوروز امسال از هر نظر آماده و حافظ نظم و آرامش در جامعه بود ،گفت: مردم در هر لحظه از شبانه روز در صورت مشاهده و یا وقوع حوادث و جرایم می توانند با شماره تلفن ۱۱۰ تماس و مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

نوربخش عنوان کرد: شهروندان عزیز موارد ایمنی را قبل از ترک منازل خود رعایت کنند تا روز طبیعت گردی به یادماندنی داشته باشند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark