داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل:
مشکلات سالن حجاب رفع شده است/ بیش از سه هزار ورزشکار در زابل ساماندهی شد
کد مطلب: ۶۲۷۲۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۵
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل گفت: به منظور ارتقا خدمات اداره ورزش و جوانان در شهرستان زابل مشکلات سالن حجاب رفع شده است.
مشکلات سالن حجاب رفع شده است/ بیش از سه هزار ورزشکار در زابل ساماندهی شد
مسعود دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: به منظور رفاه حال ورزشکاران تعداد دو دستگاه کولر در سالن ورزشی حجاب نصب شده است تا در فصل گرما در این خصوص مشکلی نداشته باشند.

وی افزود: راهرو سالن حجاب بعد از چند روز باز و قابل استفاده برای ورزشکاران بانوان و آقایان شده است و دیگر از این نظر ورزشکاران مشکلی نخواهند داشت.

دهمرده تصریح کرد: به منظور پاکیزگی و رعایت موازین بهداشتی سالن، برای تمیز کردن سرویسهای بهداشتی سالن حجاب در اوایل آبان ماه امسال یک نفر خدماتی به کار گرفته شده است تا این فرد نظافت بهتر سالن و سرویسهای بهداشتی را برعهده دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان زابل خاطرنشان کرد:در آبان ماه این سالن به بخش خصوصی واگذار شد و اداره ورزش و جوانان زابل هم در تین راستا نظارت جدی و دقیقی دارد.

وی بیان کرد: بیش از سه هزار نفر در رشته های مختلف ورزشی از ابتدای امسال زیر پوشش بیمه ورزشی قرار گرفته اند همچنین بالغ بر ۱۲ نشست ستاد ساماندهی امور جوانان و ۱۵ نشست تخصصی با حضور کارشناسان ادارات در سال جاری برگزار شده است.

دهمرده در خصوص سمن های ثبت شده در زابل اذعان کرد: پنج سازمان مردم نهاد در بخش جوانان در سال جاری ثبت شده و در این راستا ۱۵ سمن دیگر نیز مراحل قانونی خود را برای ثبت سپری می کنند.


انتهای پیام
Share/Save/Bookmark