داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار جدید هیرمند معرفی شد +سوابق
کد مطلب: ۶۷۵۹۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷
صبح امروز با حضور معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان هیرمند برگزار شد.
فرماندار جدید هیرمند معرفی شد +سوابق
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان هیرمند با حضور جمعی از مردم این شهرستان و مسئولین شمال استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
در این مراسم علی زینی وند معاون سیاسی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت های استان هنوز فعال نشده است ، لذا می طلبد تا صاحبان فکر و علما در این خصوص ورود پیدا کنند.
وی افزود: دغدغه نخبگان و قلم به دستان در استان سیستان و بلوچستان گفتمان توسعه و هم افزایی نیست ، این مسئله را نباید کتمان کرد .
محمد علی پیری فرماندار اسبق شهرستان هیرمند نیز در این خصوص گفت: در شهرستان هیرمند هم افزایی و تفاهم خوبی در بین دستگاه های اجرایی همراه است که این مسئله باعث رفع مشکلات در این زمینه شده بود.
وی ادامه داد: از سال ۹۲ تا کنون ۲۰۰ کیلومتر راه آسفالت روستایی در شهرستان هیرمند به انجام رسیده است.
فرماندار سابق هیرمند خاطرنشان کرد: همچنین خدمات بهداشتی و درمانی و توسعه زیر ساخت های این شهرستان از سال ۹۲ تا کنون پیشرفت چشمگیری داشته است.
پیری تصریح کرد: در انتقال کالاهای ترانزیتی ابتدا کشور افغانستان خواستار ورود کالا از طریق خودروهای ترانزیتی خود بود اما با پیگیری های متعدد تعداد خودرو های هر دو کشور به عدد ۱۰۰ رسانده شد.
وی همچنین در برخی از نقد های که در چند سال اخیر به وی شده است گفت: سخنانی که در برخی از شهرستان ها در خصوص بنده مطرح می شود یک طرفه است چرا که باید جواب هر سوالی از خود فرد پرسیده شود و بعد مورد نقد قرار گیرد.
پیری ادامه داد: جهت ارائه گزارش و مناظره در هر تریبونی اعلام آمادگی کرده ایم اما پاسخی نیز در این خصوص از سوی منتقدین دریافت نشده است.
وی در پایان گفت : برای تمام کسانی که بنده را مورد نقد قرار داده اند آرزوی موفقیت دارم.
در پایان این مراسم مهندس مهدی سرحدی به عنوان فرماندار جدید شهرستان هیرمند معرفی ، و از زحمات محمد علی پیری تقدیر به عمل آمد.
سرحدی در گذشته بخشدار نیکشهر ، بخشدار فنوج ، معاون سیاسی فرمانداری نیکشهر ، سرپرست فرمانداری نیکشهر ، معاون سیاسی فرمانداری چابهار و مدتی سرپرست فرمانداری چابهار را برعهده داشته است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark