داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۶
 
عارفی عنوان کرد/
شهرستان زابل روز جمعه میزبان بیرق و خادمان حرم امام رضا(ع) است
کد مطلب: ۳۲۶۶۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۹
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: حرکت این بیرق متبرک روز چهارشنبه از شهر چابهار شروع و پس از عبور در تمامی شهرهای استان روز جمعه چهاردهم شهریور ماه قبل از ظهر طی مراسمی در جمع مومنین نمازگزار و شرکت کنندگان در نماز جمعه زابل خواهد رسید.
شهرستان زابل روز جمعه میزبان بیرق و خادمان حرم امام رضا(ع) است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: حجه الاسلام محسن عارفی رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا گفت: مدیریت آستان مقدس رضوی با همکاری ستاد برگزاری جشنهای دهه کرامت در نظر دارند همچون سنوات قبل و در سراسر کشور در طول ایام فرخنده و با سعادت دهه کرامت بیرق متبرک  بارگاه منور ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را در تمامی شهرهای استان سیستان و بلوچستان به اهتزاز در خواهند آورد.

وی افزود: طبق پیش بینی های به عمل آمده حرکت این بیرق متبرک روز چهارشنبه از شهر چابهار شروع و پس از عبور در تمامی شهرهای استان روز جمعه چهاردهم شهریور ماه قبل از ظهر طی مراسمی در جمع مومنین نمازگزار و شرکت کنندگان در نماز جمعه زابل خواهد رسید. 

عارفی بیان داشت: در  روز جمعه بعد از نماز مغرب و عشا مراسم با شکوهی در میدان امام رضا علیه السلام برگزار خواهد شد و به قید قرعه به 28نفر جوایزی اهدا خواهد شد که از این تعداد 12نفر از همنامان آن حضرت و بقیه از شرکت کنندگان می باشند.
وی در پایان گفت: بیرق متبرک حرم مطهر رضوی تا بعدظهر روز شنبه در سایر شهرهای سیستان مورد استقبال  مردم ولایتمدار این خطه دلاور قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark