داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
آشنایی با تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن/ سامورایی‌ها حریف برانکو و شاگردانش شدند
کد مطلب: ۶۴۸۹۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن حریف تیم پرسپولیس ایران در قینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ خواهد بود.
باشگاه نام آشنای کاشیما آنتلرز ژاپن پس از پیروزی برابر تیم سوون سامسونگ کره جنوبی توانست با نتیجه 6 بر 5 به فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 صعود کند تا به عنوان رقیب تیم فوتبال پرسپولیس ایران در این مرحله از مسابقات شناخته شود.

باشگاه فوتبال کاشیما آنتلرز در استان ایباراکی این کشور قرار دارد و از سال 1947 میلادی ( 1326 شمسی ) فعالیت فوتبالی خود را آغاز کرده است. این تیم تاکنون 8 مرتبه نیز به قهرمانی لیگ برتر فوتبال ژاپن رسیده است.

این تیم همچنین سابقه 6 قهرمانی در جام حذفی ، جام جی لیگ و سوپر جام ( مجموع 18 قهرمانی ) را در کارنامه خود دارد و همچنین عنوان نایب قهرمانی جام جهانی باشگاه ها را نیز به عنوان بخشی درخشان در کارنامه خود ثبت کرده است.

آشنایی با تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن/سامورایی ها حریف برانکو و شاگردانش شدند

تیم فوتبال کاشیما آنتلرز در دور گروهی نیز با تیم سوون سامسونگ کره جنوبی هم گروه شده و توانسته بود تا در این دور از مسابقات با نتیجه 3 برد، 1 مساوی و 2 باخت به عنوان تیم صدرنشین گروه H به دور بعدی راه یابد.

این تیم همچنین در مسیر صعود تا مرحله نیمه نهایی تیم های فوتبال شانگهای اس‌آی‌پی‌جی و تیانجین چوانجیان را نیز در هم کوبید تا برای دومین بار در طول یک دور از مسابقات برابر تیم سوون سامسونگ قرار گیرد.

تیم فوتبال کاشیما یکی از ورزشگاه های جام جهانی را نیز که سابقه برگزاری دیدار های جام جهانی 2002که به صورت مشترک بین کشورهای کره جنوبی ، ژاپن بود ، را در اختیار دارد .در این ورزشگاه دیدار های تیم ملی آرژانتین و نیجریه ، آلمان و جمهوری ایرلند و ایتالیا و کرواسی را برگزار کرده و به عنوان یک ورزشگاه نسبتا مدرن محسوب می شود.

تیم فوتبال کاشیما در حال حاضر با 46 امتیاز در رده چهارم جی لیگ کشور ژاپن قرار دارد و بی شک دیگر امیدی به قهرمانی در این دسته مسابقات ندارد چراکه تیم کاوازکی با 60 امتیاز در صدر این مسابقات قرار دارد و خود را به نوعی از سایر حریفانش جدا کرده است.

آشنایی با تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن/سامورایی ها حریف برانکو و شاگردانش شدند

ستاره این تیم یوما سوزوکی است که توانسته در این فصل از مسابقات جی لیگ 11 گل و 9 پاس گل را به ثمر برساند و در رده چهارم بهترین بازیکنان فصل اخیر مسابقات فوتبال این کشور قرار گیرد.

تیم فوتبال کاشیما آنتلرز بیشترین تعداد ملی پوش را نسبت به سایر تیم های جی لیگ ژاپن دارد و بازیکنانی همچون جینا شوجی ، جون سونگ هیون،ریواتا ناگاکی ،شومادوئی،یوما سوزوکی ،شوتو ماموموتو،کنتو میسائو،یاسوشی اندوو یا هیروکی آبه را در اختیار خود دارد و به خوبی می تواند از این بازیکنان ملی پوش و سرعتی خود استفاده کند.

بازیکنان ژاپنی در هر بازی میانگین 10 کیلومتری در دویدن دارند و استقامت بالای این بازیکنان می تواند رمز موفقیت آن ها نسبت به تیم های فوتبال غرب آسیا باشد.

آشنایی با تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن/سامورایی ها حریف برانکو و شاگردانش شدند

با این تفاسیر اما تیم ژاپنی به صورت میانگین جمعیتی نزدیک به 20 هزار نفر در هر بازی را به ورزشگاه می کشاند در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس تهران بیشتر از این رقم را برای حمایت خود در اختیار دارد.

دیدار رفت تیم های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس ایران روز 12 آبان به میزبانی ژاپنی ها و همچنین دیدار شاگردان برانکو و نماینده سامورایی ها به میزبانی ورزشگاه آزادی روز 19 آبان 1397 برگزار خواهد شد.

Share/Save/Bookmark