داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛
زنگ مقاومت در مدارس سیستان به صدا در می آید
کد مطلب: ۳۹۸۷۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۲
زنگ شکوفه ها به صورت نمادین صبح امروز سه شنبه سی و یکم شهریور با حضور مسئولین و مدیران ادارات شهرستان زابل و جمعی از اولیا دانش آموزان در دبستان پسرانه شاهد زابل به صدا درخواهد آمد.
زنگ مقاومت در مدارس سیستان به صدا در می آید
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: زنگ شکوفه ها به صورت نمادین صبح امروز سه شنبه سی و یکم شهریور با حضور مسئولین و مدیران ادارات شهرستان زابل و جمعی از اولیا دانش آموزان در دبستان پسرانه شاهد زابل به صدا درخواهد آمد.

اکبر بزی رئیس آموزش و پرورش زابل ضمن تبریک آغاز مهر و بازگشایی مدارس اظهار داشت: بازگشایی پرشور و باشکوه مدارس شهرستان زابل را به معلمان، دانش‌آموزان و اولیای گرانقدر دانش‌آموزان تبریک می‌گوییم و امیدواریم فضای مدارس‌مان در سال تحصیلی جدید و در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به همدلی دولت و ملت نامگذاری شده به کانون پویایی، نشاط علمی و عرصه‌ای برای همدلی و تلاش در راستای سازندگی شهرمان تبدیل شود.

وی افزود: دانش آموزان عزیز با شعار همفکری ،همدلی و همکاری و باتکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود،و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی و اجتماعی مدرسه، همراه با مربیان، در محیطی پرنشاط به فعالیت پرداخته و حضور حقیقی و تاثیر گذار خود را در عرصه های علمی و فرهنگی و اجتماعی جامعه به اثبات برسانند.

بزی تصریح کرد: می توان به صراحت گفت که امروزه آموزش و پرورش مهمترین و تاثیرگذارترین نهاد کشور است چرا که این نهاد در امر انسان سازی فعالیت نموده که مهمترین عامل در رشد و توسعه کیفی به شمار می آید.

مدیرآموزش و پرورش زابل بیان نمود: تقارن اول مهر، بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید درکنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشد و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark