داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
نماینده هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان سیستان:
تیم بانوان هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان شهرستان هامون قهرمان قهرمانان کشور شد
کد مطلب: ۶۲۳۶۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
نماینده هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان سیستان گفت: تیم بانوان هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان شهرستان هامون با اقتدار قهرمان قهرمانان کشور شد.
تیم بانوان هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان شهرستان هامون قهرمان قهرمانان کشور شد
مهدی بزی الری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: تیم بانوان هنرهای رزمی دفاعی ایراینان شهرستان هامون در مسابقات هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان که به میزبانی استان تهران برگزار شد شرکت و موفق به کسب عنوان قهرمان قهرمانان این دوره از مسابقات شد.

وی افزود: تیم بانوان هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان شهرستان هامون به مربیگری و سرپرستی سرکار خانم زینب علم و حمایت های مسئولین این شهرستان با ۲۲ ورزشکار به این دوره از مسابقات اعزام شد.

مسئول کمیته دفاع شخصی محافظت و مراقبت کل کشور بیان کرد: در این دوره از مسابقات که به میزبانی استان تهران برگزار می شد ۱۲ تیم از سراسر کشور در استایل های دفاع شخصی، سلاح سرد و هنرهای فردی و نمایشی به رقابت پرداختند.

بزی ادامه داد: تیم بانوان هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان با کسب ۱۳ مدال طلا، ۱۱ مدال نقره و هشت مدال برنز عنوان نخست استایل دفاع شخصی این دوره از مسابقات را کسب کرد و در مجموع شمارش مدال و امتیازات تیمی این تیم موفق به کسب عنوان قهرمان قهرمانان این دوره از مسابقات نیز شد.

نماینده هنرهای رزمی دفاعی ایرانیان سیستان بزرگ تصریح کرد: این موفقیت حاصل تلاش های شبانه روزی مربی بسیار توانمند این تیم، دبیر محافظت و مراقبت کل کشور و همچنین حمایت های بی دریغ نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی، سرپرست فرمانداری شهرستان هامون، شهردار و شورای شهر هامون و همچنین حمایت های فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج هامون و ریاست اداره آموزش و پرورش هامون می باشد.

بزی خاطرنشان کرد: مسئولین نهاد ریاست جمهوری با حضور در محل مسابقات در تهران از این تیم برای حضور فعال در حفاظت فیزیکی استقبال و دیدار مردمی ریاست جمهوری در سفر ایشان به منطقه سیستان تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark