داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در نبود نظارت از سوی شهرداری صورت گرفت؛
وقوع پدیده "کوچه خواری" در زاهدان!/ اینجا ورود ممنوع است
کد مطلب: ۶۷۰۰۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶
یکی از شهروندان زاهدانی نسبت به مسدود کردن حریم کوچه توسط یکی از همسایه ها به شدت گلایه کرد.
وقوع پدیده "کوچه خواری" در زاهدان!/ اینجا ورود ممنوع است
به گزارش اوشیدا به نقل از عصرهامون؛ پس از شاهد بودن پدیده های مختلف مانند زمین خواری و کوه خواری و... امروز در زاهدان شاهد پدیده ای جدید به نام کوچه خواری هستیم. پدیده ای که شاید به ندرت در شهر و یا روستاها دیده شود اما صبح امروز یکی از شهروندان زاهدانی با مراجعه به این پایگاه خبری وجود چنین پدیده نادری را گزارش داد.

حسن پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: منزل بنده در یکی از کوچه های بن بست در خیابان فلسطین زاهدان است اما متاسفانه اقدام خلاف قانون و عرف یکی از شهروندان مشکلات زیادی را برای بنده به وجود آورده است.

وی افزود: با توجه به اینکه مالک یکی از منازل، داخل این کوچه اقدام به ساخت و ساز کرده است به گفته خودش به منظور جلوگیری از سرقت مصالح و ایجاد امنیت، به طور غیرقانونی یک در بزرگ در ورودی کوچه نصب کرده و من و خانواده ام برای ورود به منزل خودمان باید ابتدا با این شخص هماهنگی های لازم را انجام دهیم.

وی با گلایه شدید از این اقدام تاکید کرد: علیرغم غیرقانونی بودن این اقدام و مسدود کردن خودسرانه کوچه و قفل بودن دائمی در، با تعجب شاهد هستم که مالک این منزل حتی از دادن کلید هم خودداری کرده و روز گذشته برای ورود به کوچه و منزل خودم چندین ساعت معطل ماندم.

این شهروند زاهدانی ادامه داد: در همین رابطه شکایت خود را به شهرداری نیز ارجاع دادم که ماموران با حضور در محل نسبت به جمع آوری در اقدام کردند اما چند روز بعد مجدد همان در، جلوی کوچه نصب و باز روز از نو و روزی از نو و همان مشکلات سابق برای من و خانواده ام به وجود آمد.


حسن پور افزود: جای تعجب دارد که چگونه و پس از جمع آوری در توسط شهرداری مجدداً همان در نصب شد و آیا یک فرد این اجازه را دارد تا حریم کوچه را به نفع خود و به بهانه تامین امنیت غصب کند؟!

این شهروند در پایان گفت: بنده موضوع را از مراجع قضایی نیز پیگیری خواهم کرد و این انتظار را دارم تا شهرداری که متولی اصلی برخورد با این موارد است قدری جدی تر عمل کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark