داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان:
برگزاری جشن عاطفه ها در ۲۱۴ پایگاه کمیته امداد
کد مطلب: ۶۱۶۰۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴
مدیر کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: دومین مرحله جشن عاطفه ها با فعالیت ۲۱۴ پایگاه کمیته امداد در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
برگزاری جشن عاطفه ها در ۲۱۴ پایگاه کمیته امداد
رضا شهرکی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز گرد: جشن عاطفه ها ترویج نوعدوستی و مهربانی در سطح جامعه است به طوریکه جامعه بدون مهربانی جامعه ای بوده که شاید به اهداف انسانی و اسلامی نرسد.

وی با اشاره به اینکه کار عمده کمیته امداد توسعه مشارکت های مردمی در سطح جامعه است، ادامه داد: امسال ۳۶ هزار دانش آموز نیازمند از بسته های تحصیلی ۱۰۰ هزار تومانی بهره مند شده تا به ادامه تحصیل خود بپردازند.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امسال جشن عاطفه ها در دو مرحله برگزار شده است، تصریح کرد: بخش نخست جشن عاطفه ها با شعار مهر در انتظار همدلی روز ۲۳ تا ۲۴ شهریورماه برگزار و مرحله دوم امروز ۱۹ مهرماه ویژه مدارس اجرا شده است.

شهرکی خاطرنشان کرد: رویکرد اصلی جشن عاطفه ها در سال جاری رفع نیاز دانش آموزان بی بضاعت، اشاعه فرهنگ نوع دوستی و ترویج سنت حسنه اسلامی انفاق است.

وی بیان کرد: در مرحله نخست جشن عاطفه ها سه میلیارد تومان کمک به صورت نقدی و غیرنقدی برای دانش آموزان مددجو و نیازمند با مشارکت خیرام و حامیان جمع آوری شده و قبل از بازگشاری مدارس بین انها توزیع شده است.

شهرکی تاکید کرد: به دلیل فرهنگ غنی ایرانی، مردم ما مردمی مهربان هستند بنابراین خروجی دیگر این جشن گسترش فرهنگ نوعدوستی در سنین پایین است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark