داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
امام جمعه زابل بیان داشت؛
اخلاق، ستون و ساختمان مدیریت است
کد مطلب: ۳۰۸۲۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۳
حجت الاسلام کیخا: مدیران نظام جمهوری اسلامی باید ذكر، یاد خدا و تلاش برای تامین رضایت خالق را سرلوحه كار خود قرار داده و در انجام امور و خدمت به مردم متواضع باشند و از فخر فروشی پرهیز كنند.
اخلاق، ستون و ساختمان مدیریت است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: در ادامه برنامه های ستاد احیا امر به معروف و نهی از منكر جلسه درس اخلاق با حضور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران و معاونین ادارات، در سالن الغدیر شهرستان زابل برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل گفت: اخلاق، ستون و ساختمان مدیریت است، ائمّه و پیشوایان ما پیش قراولان اخلاق مدیریتی بوده ­اند كه با استناد به سخنان و روایاتشان اهمیّت اخلاق در مدیریت آشكار می­ شود.

وی افزود: مدیران نظام جمهوری اسلامی باید ذكر، یاد خدا و تلاش برای تامین رضایت خالق را سرلوحه كار خود قرار داده و در انجام امور و خدمت به مردم متواضع باشند و از فخر فروشی پرهیز كنند.

حجت الاسلام کیخا در خصوص ماهواره بیان داشت: برنامه های ضد اخلاقی شبکه های ماهواره ای و رسانه ای غرب یک تهدید است و این تهدید بیشتر، خانواده ها را تحت تأثیر قرار می دهد، مدیران ما باید هوشیار باشند.
Share/Save/Bookmark