داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کسبه زابل در حمایت از رزمایش خدمت عنوان کردند؛
سپاه خادم بی ریا ملت/حضور جوانان بی ادعای بسیج در رزمایش خدمت ستودنی است
کد مطلب: ۶۴۴۸۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۰
کسبه زابل با اعلام حمایت از رزمایش خدمت، گفتند: بسیجیان اصناف زابل با تمام توان از دانش آموزان بی بضاعت این شهرستان حمایت می کنند تا فردایی روشن را در این استان شاهد باشیم.
سپاه خادم بی ریا ملت/حضور جوانان بی ادعای بسیج در رزمایش خدمت ستودنی است
محمد حسین بارانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با تاکید بر اینکه سپاه و بسیج خادمین بی ریای ملت ایران هستند، اظهار کرد: نگاه بسیج به خدمت و کمک به محرومان، نگاهی جهادی است و این افراد بدون هیچ چشم داشتی تنها برای رضای خالق خود به مردم محروم خدمت می کنند.

وی افزود: در هیچ کجایی از دنیا نمی توانیم سازمان یا گروهی همچون بسیج پیدا کنیم که اینگونه با اخلاص و بدون هیچ ادعایی برای یاری مردم آماده باشند.

این کسبه سیستانی با اشاره به اینکه شرکت در این رزمایش بزرگترین افتخار اوست، بیان کرد: امسال مفتخر بودم که در طرح یک کسبه یک دانش آموز شرکت کرده و در آینده میهن خود شریک باشم.

وی ادامه داد: شاید برای برخی کمک چند صد هزاری به یک دانش آموز نیازمند سخت باشد اما اگر چند نفر با هم خرج تحصیل یک دانش آموز نیازمند را متقبل شوند نه تنها موجب شکوفایی علمی کشور می شویم بلکه رضای خدا را نیز به دست خواهیم آورد.

بارانی با اشاره به اینکه بسیاری از دانش آموزان سیستان نیازمند یاری خیرین هستند، گفت: اگر ما کسبه و بازاریان به این دانش آموزان کمک نکنیم فقر و محرومیت مانع تحصیل آنها شده و فردای استان و شهرمان را نابود خواهیم کرد.

مردم سیستان مدیون سپاه و بسیج هستند
یکی دیگر از کسبه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ با اشاره به خدمات سپاه در منطقه سیستان، گفت: تنها در همین شهرستان زابل در یک سال گذشته سپاه در بخش های محرومیت زدایی، اقتصادی، درمان، امنیت و آموزش اقدامات بسیاری انجام داده است که جای تقدیر دارد.

وی افزود: عزیزانی که در مراسم افتتاحیه رزمایش بزرگ خدمت حضور داشتند به خوبی به یاد دارند که فرمانده سپاه زابل گفتند تنها در این شهرستان بیش از ۳۳۰ واحد مسکونی برای افراد نیازمند ساخته شده و این طرح ادامه خواهد داشت تا جایی که دیگر هیچ خانواده محرومی به خانه و کاشانه نیاز نداشته باشد، این موضوع نشان دهنده توجه ویژه سپاه به محرومیت زدایی است.

محسن رفیعی با تاکید بر اینکه سپاه بازوی توانمند انقلاب و چشم بیدار نظام و ملت ایران است، خاطرنشان کرد: پس از آغاز همین رزمایش اخیر برخی با مسموم کردن جو به دنبال غبار آلود کردن فضا بودند تا اقدامات بی ریای سپاه دیده نشود و این وظیفه ما مردم ایران است که نباید اجازه دهیم برخی افراد خودفروخته داخلی با همراهی رسانه های خارجی این ارگان انقلابی و مردمی را تخریب کنند، اگر ما اقدامات ارزشمند بسیج را رسانه ای نکنیم دشمنان سوء استفاده خواهند کرد، بی شک تخریب سپاه به معنای تخریب انقلاب و کشور ایران است و تبعات سنگینی به دنبال خواهد داشت.

وی در پایان گفت: امروز نام بسیج در دنیا به نیکی یاد می شود و همه کشورهای جهان حسرت داشتن چنین نیروهای ارزشمندی را دارند، چه خوب است که ما نیز با تفکر بسیج برای خدمت به ملت ایران و افراد نیازمند حاضر باشیم همانگونه ای که کسبه زابل در طرح یک کسبه یک دانش آموز با قدرت حاضر شده و مانع ترک تحصیل هزاران دانش آموز بی بضاعت شدند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :