داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل:
مسابقات پرورش اندام جنوب شرق کشور در زابل برگزار شد
کد مطلب: ۶۳۴۹۳
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۶
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل گفت: مسابقات پرورش اندام جنوب شرق کشور با حضور چشمگیر ورزشکاران و طرفداران این رشته ورزشی در زابل برگزار شد.
مسابقات پرورش اندام جنوب شرق کشور در زابل برگزار شد
مسعود دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: مسابقات پرورش اندام جهت گرامیداشت یاد و خاطره محمد عنانی ورزشکار استان با شرکت ۱۵۰ ورزشکار در دانشگاه پیام نور زابل برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از رقابت ها ورزشکارانی از سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و خراسان جنوبی در این مسابقات شرکت و به رقابت با یکدیگر پرداختند.

دهمرده خاطرنشان کرد: این ورزشکاران در قالب ٣٠ تیم، در ۱۰ وزن و در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با یکدیگر رقابت کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان زابل خاطرنشان کرد: مسابقات پرورش اندام در سه رشته پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد به طوری که تمامی این ورزشکاران با تمام توان و به صورت حرفه ای حضور یافته بودند.

وی تاکید کرد: با توجه به بنیه بدنی و استعدادهای نهفته افراد در سیستان و بلوچستان برگزاری این مسابقات زمینه توجه بیشتر به قهرمانان این ورزش را فراهم می آورد.

دهمرده ابراز کرد: با توجه به وضعیت ویژه سیستان تمام توان ها در زمینه ترویج ورزش در منطقه به کار گرفته شده تا از بروز انحرافات به ویژه اعتیاد جلوگیری یه عمل آید.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark