داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
پس از ماه ها چشم انتظاری؛
جایگاه سی ان جی زاهدان بالاخره راه اندازی شد/ آیا صف های سوخت کوتاه تر می شود؟
کد مطلب: ۷۴۷۴۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵
جایگاه سی ان جی زاهدان پس از ماه ها انتظار در حالی دیروز آغاز به کار کرد که به گفته متولیان، این طرح به صورت آزمایشی فعالیت می کند.
جایگاه سی ان جی زاهدان بالاخره راه اندازی شد/ آیا صف های سوخت کوتاه تر می شود؟
به گزارش اوشیدا به نقل از عصرهامون، مدت هاست صف های طولانی بنزین در زاهدان و دیگر شهرهای سیستان و بلوچستان خود نمایی می کند اما نه تنها این صف ها کوتاه نمی شود بلکه هر روز بر طول آن ها افزوده می شود.
 
مسئولین امر قول های متعددی برای کاهش صف های بنزین درشهرهای استان دادند که متاسفانه تا کنون هیچ اقدام موثری محقق نشد.
 
در ماه های اخیر نیز وزرات نفت در اقدامی سهمیه سوخت را در کشور کاهش داد و علی رغم تلاش ها و گلایه های نمایندگان مردم استان در مجلس، سیستان و بلوچستان از این طرح مستثنی نشد، و سهمیه سوخت برای این استان که تنها یک جایگاه سی ان جی فعال ان هم در شهر زاهدان دارد اصلاح نشد.
 
علی ای حال پس از پیگیری های متعدد قرار شد دومین جایگاه سی ان جی زاهدان در دهه فجر سال گذشته به بهره برداری برسد که پیشرفت ۱۶ درصدی این پروژه مانع از تحقق این وعده در تاریخ اعلام شده، شد.

تیر ماه ۱۴۰۱حسین مدرس خیابانی نماینده ویژه دولت در بازدید از جایگاه CNG شهید شاه نظری زاهدان با اشاره به پیشرفت ۸۳ درصدی این جایگاه خبر از بهره برداری این جایگاه در هفته دولت داد که این بار نیز این وعده محقق نشد.
 
بالاخره روز گذشته قربانعلی مردانی مدیرشرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان در خبری اعلام کرد: دومین جایگاه عرضه گاز CNG شهر زاهدان عرضه موقت سوخت را آغاز و بزودی به بهره برداری نهایی خواهد رسید.
 
وی افزود: جایگاه عرضه CNG زاهدان ما، (شهرداری زاهدان) دومین جایگاه عرضه گاز خودرو در شهر زاهدان پس از انجام کنترل های فنی، از ۷ آذر ماه عرضه سوخت را آغاز و آماده ارائه خدمات به شهروندان می باشد.
 
 مردانی با اشاره به اینکه این جایگاه قادر خواهد بود روزانه بالغ بر ۲ هزار خودرو را سوخت رسانی کند افزود: جایگاه مذکور دارای سه سکو بوده و امکان سوختگیری همزمان ۶ خودرو را دارد و به صورت شبانه روزی سوخت عرضه می کند.
 
دومین جایگاه سی ان جی زاهدان در زمان های گفته شده افتتاح نشد حال باید دید با این مسئولینی که اینگونه وعده های محقق نشده می دهند چه زمان دیگری می توان انتظار داشت، تا وعده ۱۵ جایگاه سی ان جی که به گفته مسئولین دست اندر کار آماده نصب است تحقق پیدا کند؟؟

 انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark