داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل:
خرید کالای ایرانی یعنی حفظ عزت و اقتدار ملی/ ۳۰ طرح اقتصاد مقاومتی در زابل افتتاح شد
کد مطلب: ۶۳۷۶۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل گفت: در سال گذشته توسط بسیج سازندگی شهرستان زابل ۳۰ طرح اقتصاد مقاومتی افتتاح شد.
خرید کالای ایرانی یعنی حفظ عزت و اقتدار ملی/ ۳۰ طرح اقتصاد مقاومتی در زابل افتتاح شد
سرهنگ‌پاسدار علی ثمره حسینی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: بسیج سازندگی در بخش محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی و عمرانی در سال ۹۶ عملکرد بسیتر خوبی داشته به طوری که بخشی از مشکلات منطقه توسط این نهاد برطرف شده است.

وی افزود: طی سال گذشته ساخت تعداد ۲۰ واحد مسکن ۵۰ متری برای مددجویان کمیته امداد، تعمیر و تکمیل تعداد ۲۴ واحد مسکونی محرومین و تعمیر وتکمیل وزیباسازی تعداد ۱۹ باب مدرسه انجام شده است.

ثمره حسینی با بیان اینکه تعداد هشت باب مسجد و یک باب خانه عالم در سال گذاشته ساخته شده است، خاطرنشان کرد: این طرح ها با اعتبار ۸۶۴ میلیون تومان اجرا شده است.

فرمانده سپاه پاسداران زابل تصریح کرد: ۳۰ طرح اقتصاد مقاومتی با پرداخت تسهیلات بانکی به متقاضیان با اعتبار بالغ بر ۲۵۶ میلیون تومان در بخشهای شیلات، دام طیور، پرورش مرغ بومی، بلدرچین و زنبور عسل در سال گذشته اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه طرح های اقتصاد مقاومتی سبب ایجاد اشتغال برای ۳۰ نفر به طور مستقیم شده است، اذعان کرد: با عملی شدن اقتصاد مقاومتی گره های اقتصادی کشور گشوده خواهد شد.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل اضافه کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری مسئله اصلی کشور موضوع اقتصاد و معیشت مردم است، که در این خصوص باید تمام آحاد مردم به خصوص بسیجیان به میدان آمده و حمایت از کالای ایرانی را در عرصه عمل نشان دهند.

ثمره حسینی تاکید کرد: خرید کالای ایرانی یعنی حفظ عزت و اقتدار ملی نظام اسلامی و اهمیت دادن به کار و کارگر ایرانی و این پیام به معنای توجه به اقتصاد مقاومتی در مقابل اقتصاد غربی است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark