داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس سد میلیاردی را شکست/ پرواز آل سرخ با سر آل کثیر به سوی یک چهارم!
کد مطلب: ۷۱۶۸۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۴
پرسپولیس با ارائه یک بازی برتر السد را شکست داد تا به مرحله یک چهارم نهایی برسد.
لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس سد میلیاردی را شکست/ پرواز آل سرخ با سر آل کثیر به سوی یک چهارم!

به گزارش اوشیدا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پرسپولیس تنها نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف السد میزبان رفت. پرستاره ترین تیم حاضر در لیگ قهرمانان که با ستاره های بین المللی و پرشمارش و البته سرمربی بزرگ و شهیریش سودای قهرمانی در این فصل دارد و نمی خواست در خانه جام را از دست دهد.

بازی دو مدعی بزرگ بی تردید حساسترین بازی این مرحله در قیاس با سایر بازی ها بود. نبردی که با توجه به حساسیت آن بیشتر در میانه میدان دتنبال می شد. پس از چند حمله نصفه و نیمه السدف پرسپولیس جلو کشید و چندم وقعیت ساخت اما طرفی نبرد تا دو تیم دست خالی به رختکن بروند.

در نیمه پرسپولیس با هوشیاری کاملا بازی را به زمین السد برد و همین بازی رو به جلو در کنار پرس شدید سبب شد تا سرخ ها چندین موقعیت طلایی را کسب کنند و دو بار به تیر دروازه السد را توسط آل کثیر به لرزه درآورند. بازی حساب شده و برتر سرخ ها سرلانجام در ثانیه ای پایانی نتیجه داد و روی یک ضربه کرنر آل کثیر با پروازی بلند و ضربه سری استثنایی دروازه السد را گشود تا پرسپولیس به آنچه شایستگی اش را داشت دست پیدا کند و با همین گل زیبا السد پرستاره را در خانه زمینگیر کرده و به مرحله یک چهارم راه پیدا کند.

 

پرسپولیس 1

گل: عیسی آل کثیر (88)

 

السد صفر

گل: -

 

یکشنبه 99/07/06؛ ساعت 17:10؛ مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ استادیوم اجوکیشین‌سیتی الریان قطر؛ بدون تماشاگر

داور: کو هیونگ‌جین(کره جنوبی)/ کمک‌ها: یون وانگ‌یئول و پارک سانگ‌جون

اخطار: میلاد سرلک، وحید امیری و عیسی آل کثیر از پرسپولیس

بغداد بونجاح از السد

اخراج: سیامک نعمتی (90) از پرسپولیس

 

پرسپولیس

حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک (84- کمال کامیابی نیا)، احمد نوراللهی، بشار رسن (84- امید عالیشاه)، احسان پهلوان (84- مهدی عبدی)، وحید امیری، عیسی آل‌کثیر (3+90- سیدجلال حسینی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

 

السد

سعید الشیب، بوعلام خوخی، طارق سلمان (3+90- مصعب خضر)، پدرو میگوئل، عبدالکریم حسن، گیلهرمه، نام تائه هی (2+90- رودریگو تاباتا)، سانتی کازورلا، محمد وعد البیاتی (66- حسن الهیدوس)، اکرم عفیف، بغداد بونجاح

سرمربی: ژاوی

انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark