داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
رئیس اداره تعاون کار و امور اجتماعی زابل در گفتگو با اوشیدا،
تعاونی نهادی مؤثر در افزایش درآمد، ایجاد اشتغال و تحول در جامعه است
کد مطلب: ۳۹۶۴۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۳
رئیس اداره تعاون کار و امور اجتماعی زابل گفت: تعاونی‌ها از جمله مهم‌ترین زیربنا‌ها و اساس ساخت به منظور تامین تولیدات داخلی به شمار می‌روند.
تعاونی نهادی مؤثر در افزایش درآمد، ایجاد اشتغال و تحول در جامعه است
شهرام کول زاده رئیس اداره تعاون کار و امور اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: تعاون از جمله بخش‌هایی است که در سال‌های اخیر رشد و توسعه یافته و علاوه بر ایجاد اشتغال در زمینه تولید و ساخت مسکن مردم نیز نقش مهمی را عهده‌دار است.

کول زاده افزود: تعاونی نهادی مؤثر در افزایش درآمد، ایجاد اشتغال و تحول در محیط فرهنگی و اجتماعی بوده و با همدلی و همزبانی در فضای جامعه نقش آفرینی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه سیستان ظرفیت‌های متعددی برای تشکیل تعاونی در زمینه‌های مختلف دارد، بیان کرد: با ایجاد تعاونی های بیشتر در سیستان علاوه بر ایجاد فرصت‌های شغلی و اشتغال، زمینه تولید بیشتر و مفیدتر فراهم می شود.

رئیس اداره تعاون کار و امور اجتماعی زابل بیان کرد: همچنین نقش تعاونی‌های تولیدی ، توزیعی و مرزنشین را علاوه بر ایجاد اشتغال، در زمینه تثبیت قیمت کالا و تنظیم بازار نیز نمی‌توان نادیده گرفت.

کول زاده افزود: تعاونی‌ها از جمله مهم‌ترین زیربنا‌ها و اساس ساخت به منظور تامین تولیدات داخلی به شمار می‌روند که با حمایت بخشهای دولتی و دیگر دستگاه‌های اجرایی می‌توان فعالیتهای مطلوبی انجام داد و در ایجاد اشتغال به موفقیت چشمگیری رسید.

وی با بیان اینکه کشور در معرض تهاجم جبهه کفر و استکبار است، عنوان کرد: در حال حاضر دشمنان به بنیه‌های اقتصادی ایران هجمه برده‌اند و ما باید با برنامه‌ریزی و تقویت اقتصاد، دسیسه‌های دشمنان را خنثی کنیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark