داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اجتماع بزرگ حامیان رییسی در زابل/ دولت اشرافی نگر نمی تواند مستضعفین را ببیند
کد مطلب: ۵۹۲۶۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
اجتماع بزرگ حامیان رییسی کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری شب گذشته با حضور انبوه مردم ولایتمدار زابل در مسجد جامع مرحوم شریفی برگزار شد.
اجتماع بزرگ حامیان رییسی در زابل/ دولت اشرافی نگر نمی تواند مستضعفین را ببیند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس و مشاور آیت الله رییسی در اجتماع بزرگ حامیان آیت الله رییسی عنوان کرد: چپاول گران و قاچاقچیان کلان در دولت تدبیر و امید امان دارند بنابراین چطور با این روحیه شعار اقتصاد مقاومتی محقق شود؟

نقوی حسینی با نقد عملکرد دولت بیان کرد: دولت وقتی اشرافی نگر است نمی تواند فقرا و مستضعفین را ببیند بنابراین وقتی اراده ندارد نمی تواند اشتغالزایی کند پس مجبور می شود برای پیشرفت دست به دامن خارج شود.

وی تصریح کرد: وقتی تقوا و خدا ترسی نباشد قرارداد ننگین ۲۰۳۰ آموزش و پرورش که تهی کردن دروس و مدارس از ارزش ها و دین می باشد را امضا می کند و نتیجه آن فساد و فحشا در آینده خواهد بود.

نقوی حسینی در بخش دیگری از سخنانش گفت: دولت بهترین فرصت های نظام را با معطل سازی بر سر برجام سوخت و رکود و بیکاری، ناامیدی و بی بند و باری را به ارمغان آورد.

وی حمایت از حق را تکلیف شرعی و عقلی هر فرد خواند و ادامه داد: باید هر کسی که دل به این انقلاب و ایران اسلامی دارد با شور و شعور ملی پای صندوق های رای بیاید و با انتخاب اصلح سفره چپاول گران و اشرافی گران را برچیند تا امید و آینده تضمین شود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :