داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کیفیت پایین! برخورد نا مناسب! / عدم نظارت بر کیفیت غذای دانشگاه زابل
کد مطلب: ۶۶۵۷۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
بسیاری از دانشجویان از کیفیت پایین غذای دانشگاه زابل معترض هستند.
کیفیت پایین! برخورد نا مناسب! / عدم نظارت بر کیفیت غذای دانشگاه زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ دانشگاه زابل به عنوان مهمترین و بزرگترین مرکز علمی شمال استان سیستان و بلوچستان مطرح است که همواره با مشکلات عدیده ای رو به رو بوده است.
مهمترین مسئله در بین دانشجویان کیفیت پایین غذای دانشگاه است، بسیاری از دانشجویان که از شهرهای مختلف کشور به تحصیل در این دانشگاه مشغول هستند از عدم کیفیت غذا معترضند.
دانشجویان به عنوان آینده سازان کشور یکی از مهمترین اقشار جامعه به شمار می روند، با وجود تحمل عواملی همچون دوری از شهر و پذیرش زندگی خوابگاهی در دانشگاه زابل تغذیه مناسبی ندارد.
علاوه بر کیفیت پایین غذا در این دانشگاه گفته می شود که برخورد عوامل توزیع کننده غذا با دانشجویان نامناسب است، برخی از محصلان بر این باورند که عوامل توزیع غذا اضافه غذاهای سلف را با خود به منازل می برند.


یکی از دانشجویان دانشگاه زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: نظارتی بر توزیع غذا در سلف های دانشگاه زابل وجود ندارد.
وی افزود: بارها دیده شده است که کسانی که وظیفه توزیع غذا را بر عهده دارند از میزان اصلی غذا کاسته تا در نهایت مقدار بیشتری جهت بیرون بردن غذا باقی بماند.
این دانشجو خاطرنشان کرد: این در حالی است که اکثر دانشجو ها به دلیل وجود این عوامل مجبور هستند هزینه های اضافی را برای تغذیه متحمل شوند.
با این حال در روزهای گذشته نیز در ظرف غذای یکی از دانشجوها مواد پلاستیکی یافت شده است که این نشان از عدم نظارت و دقت در پخت غذا دارد.علاوه بر این معضلات همچنین گفته می شود که بوفه دانشگاه نیز اجناس خوراکی را با قیمت غیر واقعی و گران تر از سایر فروشگاه ها به فروش می رساند.
دانشگاه زابل که قطب علمی منطقه سیستان محسوب می شود، با مشکلات عدیده ای از جمله عدم نظارت بر تهیه غذای دانشجو رو به رو است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark