داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در آستانه نوروز؛
۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در زابل جمع آوری شد/ آمادگی کامل کادر درمان در ایام نوروز
کد مطلب: ۶۳۵۰۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۵
رئیس مرکز بهداشت زابل گفت: در آستانه نوروز به منظور حفظ سلامت مردم ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در زابل جمع آوری شد.
۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در زابل جمع آوری شد/ آمادگی کامل کادر درمان در ایام نوروز
اسحاق روباری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: در راستای طرح بسیج سلامت نوروزی و تشدید بازرسی ها از مراکز حساس تهیه و عرضه مواد غذایی تعداد دو باب رستوران و پنج باب نانوایی متخلف به دلیل نواقص بهداشتی توسط بازرسین بهداشت محیط مرکز بهداشت زابل پلمب شد.

وی افزود: در این مدت بیش ۵۰۰ کیلوگرم مواد خوراکی و آشامیدنی غیر قابل مصرف جمع آوری شد تا خطری سلامت مردم در ایام پایانی سال و همچنین نوروز تهدید نکند.

روباری در ادامه از آغاز طرح سلامت نوروزی از ۲۳ اسفندماه در زابل خبر داد و اظهار کرد: بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها در بخش دولتی و خصوصی به طور ۱۰۰ درصدی فعالیت خواهند داشت.

رئیس مرکز بهداشت زابل تصریح کرد: اعضاي ستاد طرح سلامت نوروزی از بیمارستان ها بازدید مستمر در ایام نوروز خواهند داشت و خدمات دندانپزشکی در این ایام ارائه می‌شود.

وی عنوان کرد: حضور پزشکان تمام وقت و مقیم در بیمارستان ها برای ارائه خدمت به موقع و شایسته و آمادگی کامل کادر درمان در ایام نوروز از دیگر برنامه های اجرایی در ایام نوروز به شمار می رود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark