داخلی آرشيو خبر صفحه مشکلات مردم
امتیاز مثبت 
۰
 
معدوم سازی بیش از 4000 کیلوگرم مواد خوراکی و آشامیدنی تاریخ مصرف گذشته در زاهدان
کد مطلب: ۶۷۹۲۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
سرپرست مدیریت نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیش از 4000 کیلوگرم فرآورده خوراکی و آشامیدنی فاسد و تاریخ مصرف گذشته که از یکی از سردخانه های نگهداری مواد غذایی در زاهدان کشف شده بود، با کسب دستور مقام قضایی معدوم شد.
معدوم سازی بیش از 4000 کیلوگرم مواد خوراکی و آشامیدنی تاریخ مصرف گذشته در زاهدان
مریم بیگمی اظهار کرد: بیش از 4000 کیلوگرم فرآورده خوراکی و آشامیدنی فاسد و تاریخ مصرف گذشته که از یکی از سردخانه های نگهداری مواد غذایی در زاهدان کشف شده بود، با کسب دستور مقام قضایی معدوم شد.

سرپرست مدیریت نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این مواد خوراکی شامل انواع بستنی، خرما، خمیر پیراشکی، ژامبون، پنیر، دوغ و نوشیدنی میوه ای بود.

وی ادامه داد: این اقلام در بازدید و بازرسی کارشناسان این مدیریت از یکی سردخانه های نگهداری مواد غذایی در زاهدان کشف و ضبط شده بود که پس از انجام مراحل قانونی، با دستور از مقام قضایی و همکاری مسئول سردخانه معدوم شد.

این مسؤول توصیه کرد: به هنگام خرید مواد غذایی به نشان سازمان غذا و دارو و پایین آن پروانه بهداشتی شامل دو رقم سمت راست و پنج رقم سمت چپ و تاریخ تولید و انقضای محصول توجه کنند.

انتهای پیام/3139
Share/Save/Bookmark