داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون در گفتگو با اوشیدا،
انرژی هسته ای به عنوان یک ناموس است/حذف حدیث پیغمبر(ص) و نماد انرژی هسته ای چراغ سبزی به دشمن است
کد مطلب: ۳۶۹۶۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۶
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: انرژی هسته ای امروز برای ما به عنوان یک ناموس است و ملت ایران با سرافرازی گام های ملی را برای ارتقای علم در این زمینه بر می دارد .
انرژی هسته ای به عنوان یک ناموس است/حذف حدیث پیغمبر(ص) و نماد انرژی هسته ای چراغ سبزی به دشمن است
مولوی عبدالله حسن زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون در گفتگو با خبرنگار اوشیدا حذف حدیث پیامبر اکرم(ص) و نماد انرژی هسته ای را از روی اسکناس 5000 تومانی متغایر با اصول اعتقادی ایران اسلامی دانست و افزود: در برهه ای از زمان حاضر دنیای کفر به اشکال مختلف به پیغمبر(ص) توهین می کنند، این حرکت از سوی مسئولین مربوطه قابل قبول نیست.

حسن زهی گفت: چنین عملی درست نیست و معنای آن خدای ناکرده خشوع در مقابل استکبار است و تغییر این نمادها یک چراغ سبزی به دشمن است .

وی تاکید کرد: ما در برهه ای قرار داریم که ریاضت های بسیاری را تحمل کردیم و طرح حذف حدیث پیغمبر(ص) و نماد انرژی هسته ای دارای اشکال است.

امام جمعه اهل سنت هامون بیان داشت: انرژی هسته ای امروز برای ما به عنوان یک ناموس است و ملت ایران با سرافرازی گام های ملی را برای ارتقای علم در این زمینه بر می دارد .

حسن زهی با بیان درست نبودن این حرکت از سوی مسئولان بانک مرکزی، گفت: با اجرای این طرح اسکناس و با صرف هزینه های مضاعف ارزش اعتقاداتمان را خدشه دار می کنیم که این حرکات به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark