داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
ماجرای عجیب کشف جسد مادر و دختر
کد مطلب: ۶۵۶۷۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران از پیدا شدن دست نوشته‌ای در کنار اجساد مادر و دختری خبر داد که با تهیه نوشیدنی مسموم به زندگی خود پایان داده بودند.
ماجرای عجیب کشف جسد مادر و دختر
سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه مورخه سوم دیماه سال جاری کشف جسد متعلق به مادر (۸۰ ساله) و دختر (۶۰ ساله) به کلانتری ۱۰۸ نواب اعلام شد. با تأیید خبر اولیه، بلافاصله تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شدند.

بیشتر بخوانید:

روایتی از جنجالی‌ترین پرونده جنایی سال‌های دور
پسری که برای دختر دانشجو خود را کشت
کشف جسد یک زن در گونی
در بررسی محل کشف جسد، کارآگاهان موفق به پیدا کردن دست نوشته‌ای شدند که در آن نوشته شده بود که این مادر و دختر پس از مرگ یکی از اعضای خانواده و برای پیوستن به وی اقدام به این کار کردند و در بررسی صحنه کشف اجساد نیز مشخص شد که آن‌ها با تهیه نوشیدنی مسموم به زندگی خود پایان دادند.

در تحقیقات از اعضای خانواده‌ی این مادر و دختر مشخص شد، همسر متوفی نزدیک به یک سال پیش فوت کرده و طی این مدت همسرش (متوفی ۸۰ ساله) به همراه یکی از دخترانش (متوفی ۶۰ ساله) به تنهایی در این خانه زندگی می‌کردند و در روز کشف جسد نیز یکی از بستگان نزدیک‌شان پس از عدم پاسخگویی هر دو نفر آن‌ها به تماس‌های تلفنی، به خانه آن‌ها مراجعه و با استفاده از کلید منزل یدک که در اختیار داشته وارد خانه شده و با جسد آن‌ها در اتاق خواب مواجه شده است.

منبع: میزان
Share/Save/Bookmark