داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بحران جدید گاز در سیستان آغاز شد/فروش آب بجای گاز در زابل
کد مطلب: ۶۵۸۵۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵
به گفته یکی از شهروندان سیستانی تنها هفتاد درصد سیلندر گاز را از آب پر می کنند و درصد کمی از آن را نیز به گاز اختصاص می دهند.
بحران جدید گاز در سیستان آغاز شد/فروش آب بجای گاز در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در ماه گذشته قحطی گاز در زابل به مراتب بیش از شهرهای دیگر استان حس می شد، تقاضای بالای شهروندان برای مصرف ، و همچنین عدم افزایش سهمیه گاز دریافتی شمال استان باعث شده بود تا صف های طولانی برای دریافت سیلندر گاز پدید آید.
اما سوءاستفاده گران در هر شرایطی در صدد کلاه گذاشتن بر سر مردم هستند،تا به ازای اخاذی از مردم به سود بالایی دست یابند.
در جدیدترین ابتکار این افراد در منطقه زابل ، برخی از فروشندگان سیلندر در زابل به جای گاز مایع آب قاطی می کنند.
به گفته یکی از شهروندان سیستانی تنها هفتاد درصد سیلندر گاز را از آب پر می کنند و درصد کمی از آن را نیز به گاز اختصاص می دهند.از آنجایی که این آب در سیلندر گاز ماندگار می شود و باعث افزایش وزن سیلندر گاز خواهد شد شهروندان گمان می دارند که این کپسول از گاز بیشتری برخوردار است.
یک شهروند سیستانی در این خصوص گفت: در مخازن گاز، آب قرار می دهند وبعد گاز را وارد سیلنر می کنند، ترکیب گاز و آب باعث می شود تا سیلندر گاز وزن بالایی به خود بگیرد و این امر باعث گول زدن خریداران سیلندر گاز می شود.
وی گفت: دادستان به عنوان مدعی العموم باید به جریان شرکتهای گاز ورود کند وزن کم کپسول ها، خرابی ۷۰ درصد به بالای شیر سیلندر گاز و خطرات آنها از جمله دلایلی است که باید دادستان زابل شخصا ورود پیدا کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark