داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
رئیس اداره ورزش و جوانان سیستان در حاشیه راهپیمایی روز قدس/
جامعه ورزش سیستان همراه و همگام با اقشار مختلف مردم در روز قدس
کد مطلب: ۳۰۹۲۲
تاریخ انتشار:جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۰
کلانتر گفت: مردم مظلوم فلسطین جرمشان این است که مسلمان هستند و برای حق خود مقاومت را پیشه کردند در چنین زمانی ایجاب می کند که مردم در کنار مظلومان باشند و با شدت تمام این فجایع را محکوم کنند.
جامعه ورزش سیستان همراه و همگام با اقشار مختلف مردم در روز قدس
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: حسین کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان سیستان در حاشیه راهپیمایی روز قدس و در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ضمن آرزوی توفیق قبولی عبادات مسلمین جهان در خصوص روز قدس گفت: جامعه ورزش منطقه سیستان وظیفه و تکلیف خود می داند که همراه و همگام با اقشار مختلف جامعه و ملت غیور سیستان در این راهپیمایی حضور پر رنگ داشته باشد، با توجه به اینکه این روزها قتل عام وحشیانه رژیم صهیونیستی در محدوده جغرافیایی کوچک غزه که عده ی زیادی از این شهدا را زنان و کودکان تشکیل می دهند، غضب و نفرت همه مردم را دوچندان کرده است.

وی ادامه داد: مردم مظلوم فلسطین جرمشان این است که مسلمان هستند و برای حق خود مقاومت را پیشه کردند در چنین زمانی ایجاب می کند که مردم در کنار مظلومان باشند و با شدت تمام این فجایع را محکوم کنند.

کلانتر بیان داشت: مردم با راهپیمایی در این روز نشان می دهند که ما همچون گذشته و بسیار پر رنگ تر از گذشته خود را در کنار مردم مظلوم فلسطین احساس می کنیم.

وی افزود: من به عنوان متولی ورزش این فجایع را محکوم می کنم و همراه با تمام هیئت های ورزشی در این راهپیمایی بزرگ شرکت و دین کوچک خود را به این ملت که جزء بدنه امت اسلامی است، ادا می کنم.

وی با اشاره به اینکه سازمان ملل، مجامع بین المللی و غرب با آن سکوت بی معنی به نوعی مشوق جنایات اسرائیل هستند ادامه داد: کشور های عربی نیز متأسفانه بدلیل اینکه اکثرا رژیم هایشان خود فروخته هستند، سکوت پیشه کردند.

کلانتر افزود: امروز شاهد فجایع سنگین و بسیار دلخراشی هستیم، مردم بی دفاع فلسطین گناهشان فقط این است که ندای حق سر می دهند.

کلانتر با تأکید بر اینکه هیچ انسان با وجدانی نیست که این جنایات بر علیه مردم غزه را ببیند و دلش به درد نیاید گفت: آمریکا که خودش را مدافع حقوق بشر و دموکراسی و در واقع خودش را کدخدای دنیا می داند و اوباما با ادبیات غیر منطقی و غیر متعارف از اسرائیل دفاع می کند.

وی ادامه داد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در جواب اوباما، چرا صهیونیست ها حق دفاع از خود را دارند اما فلسطینیان حق ندارند از خود دفاع کنند؟

وی عنون داشت: آنها تا دندان به پیشرفته ترین سلاح ها مجهز هستند و حامیانشان مشخص است و در طول تاریخ دستشان به خون ملت های بسیاری آغشته شده است.

کلانتر افزود: 66 سال از عمر نامشروع رژیم صهیونیستی می گذرد و این غده سرطانی را آمریکا و انگلیس در خاورمیانه کاشتند.

وی ادامه داد: انشالله مسلمین در کنار هم و متحد با هم قرار بگیرند، راه استقامت و پایداری را هیچ وقت ترک نکنند و این غده سرطانی را بخشکانند و از بین ببرند.

کلانتر در خصوص گروهک تکفیری داعش تصریح کرد: گروه های تکفیری داعش دست پرورده پنهانی خود غرب و آمریکا هستند.

وی ادامه داد: در قرآن کریم داریم "اگر انسان قتل نفس کند لعین شده همیشگی خداست" اینهایی که ادعای مسلمانی و نشر قرآن دارند چرا ضد قرآن عمل می کنند؟

وی ادامه داد: اینها همه دست پروده غرب هستند و این گروه را الم کردند که بر جنایت های رژیم صهیونیستی و آمریکا، که در اقصی نقاط دنیا مرتکب می شوند سرپوش بگذارند.
Share/Save/Bookmark