داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل:
سپاه پاسداران شجره طیبه و پر ثمر انقلاب اسلامی است
کد مطلب: ۶۹۷۲۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۳
غلامرضا گنجی گفت: سپاه پاسداران شجره طیبه و پر ثمر انقلاب اسلامی است که خدمات ارزنده ای در طول سال های انقلاب انجام داده است
سپاه پاسداران شجره طیبه و پر ثمر انقلاب اسلامی است
غلامرضا گنجی  فرماندار شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا ؛ ضمن تبریک سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره)و نقش سپاه در صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی است  گفت : سپاه نقش بسزایی در پیشرفت کشور ، محرومیت زدایی و همراهی با دولت داشته است.

فرماندار شهرستان زابل با بیان اینکه سپاه از بزرگترین سنگر های دفاع در برابر ارزش های الهی بوده است، افزود: بسیجیان با روحیه جهادی و انقلابی که از آن برخوردار هستند سال هاست امنیت کشور را در کنار دیگر نیروهای مسلح تامین کرده اند و اجازه نفوذ را از دشمن سلب کرده اند.

معاونت استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: خدمت در مناطق محروم که از مهمترین خدمات سپاه است محسوب می شود امروزه باعث شده است تا جوانان مومن و انقلابی به صورت خود جوش و آتش به اختیار دست یاری به سمت نیازمندان دراز کنند.

رئیس شورای تامین شهرستان زابل بیان داشت: ایثار و فداکاری برای حفظ نظام اسلامی و دستاوردها و اصول آن، آرمانی است که سپاه با درس آموزی از حماسه عاشورای حسینی، آن را خط مشی اصلی خود قرار داده است.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark