داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
وقتی جان مردم به بازی گرفته می شود؛
اداره پست زابل محل توزیع ویروس کرونا
کد مطلب: ۷۲۳۲۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۸
اداره پست زابل یکی از مکان هایی است که هر بار با اعمال دورکاری ادارات تجمع مردم در آن شکل می گیرد و همین امر هم یک بار سبب ابتلا به کرونا همه کارمندان این اداره شد.
اداره پست زابل محل توزیع ویروس کرونا
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ این روزها در بسیاری از ادارات شهرستان زابل به دلیل دورکاری برخی از کارمندان و کمبود نیروی کار، پاسخ مردم در این مکان ها با تاخیر داده می شود به طوری که این عامل باعث تجمع جمعیت در مکان های بسته شده است.

اداره پست زابل یکی از مکان هایی است که هر بار با اعمال دورکاری ادارات تجمع مردم در آن شکل می گیرد و همین امر هم یک بار سبب ابتلا به کرونا همه کارمندان این اداره شد.

هر چند که همه مردم از ماسک در فضای بسته استفاده کنند اما ماندن در یک اتاق سر بسته بیش از ده دقیقیه حکم ابتلا به کرونا را خواهد داشت و همه افراد در آن فضا بیمار خواهند شد.


مسئولان جان مردم را به بازی گرفت اند


در همین رابطه علی ملایی یکی از شهروندان سیستانی با ارسال تصاویری از این اداره به خبرنگار ما گفت: در اداره پست زابل هیچگونه مدیریتی صورت نمی گیرد و مردم برای انجام امورات خود در این مکان تجمع کرده اند.

وی افزود: مدیریت در ادارت بسیار مهم است، کارمندان اداره پست فقط خودشان چندین متر دورتر قرار گرفته اند و مردم عادی نیز برای آنها اصلا اهمیتی ندارند.

این شهروند سیستانی بیان کرد: باید حداقل کارمندان اداره پست می توانستند مردم را به بیرون از سالن هداست کنند و یکی یکی امورات آنها را انجام دهند.


فوت دو شهروند سیستانی در 24 ساعت گذشته


دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: وضعیت ویروس کرونا در زابل بحرانی است و باید مردم بسیار این مسئله را جدی بگیرند.

وی افزود: این در حالی است که در طرح شهید سلیمانی در برخی از مناطق سیستان آغاز شده است و ما افراد مشکوک و بیمار را در این ظرح شناسایی خواهیم کرد و اجازه تردد در شهر را به آنها نخواهیم داد.

میرزایی بیان کرد: این طرح یکی از مهمترین طرح هایی است که در دوران کرونا اجرا شده و پس از اتمام آن شاهد فروکش کردن ویروس کرونا در منطقه خواهیم بود.

وی گفت: مهم ترین مسئله ای که امروز مردم باید به آن توجه کنند عدم تردد در شهر است، کسانی که کار ضروری ندارند فعلا از منزل خارج نشوند و در خانه بمانند.

وی همچنین تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد دو شهروند سیستانی دیگر به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.


برخورد جدی با متخلفین


غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل نیز در این خصوص گفت: کسی به بهانه تجمع حق ندارد جان شهروندان را به خطر بیاندازد.

وی افزود: هیچ تجمعی قانونی نیست و با همه آنها برخورد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: طرح محدودیت های دو هفته ای همچنان در شهرستان زابل نیز در حال اجرا است و با متخلفین این طرح برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark