داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
طی حکمی از سوی استاندار سیستان و بلوچستان،
مدیر کل دفتر امور خانواده و بانوان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد
کد مطلب: ۳۹۵۷۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۵
طی حکمی از سوی علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان مریم پویا به عنوان مدیر کل دفتر امور خانواده و بانوان استان سیستان و بلوچستان منصوب و در نشست شورای اداری با حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان معرفی شد .
مدیر کل دفتر امور خانواده و بانوان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: طی حکمی از سوی علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان مریم پویا به عنوان مدیر کل دفتر امور خانواده و بانوان استان سیستان و بلوچستان منصوب و در نشست شورای اداری با حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان معرفی شد .

در این حکم اظهار امیدواری شده است مدیریت جدید بانوان با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تجارب مفید در انجام مسوولیت محوله در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید موفق و موید باشند.

گفتنی است مریم پویا، دانش اموخته دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، عضو هیات علمی دانشگاه و دارای دو فوق لیسانس و دکترای روابط بین الملل است که مدیر و مشاور حقوقی رییس دانشگاه؛ تالیف شش عنوان کتاب درسی و دانشگاهی؛ چاپ و ارائه دوازده مقاله علمی و پژوهشی در سمینارهای ملی و بین المللی داخل و خارج از کشور و نشریات معتبر علمی، پژوهشی، اجرای چندین طرح تحقیقاتی با موضوع مطالعات زنان و … تدریس در دانشگاههای مختلف استان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، داور و استاد راهنمای دهها پایان نامه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مختلف حقوق، جامعه شناسی و علوم سیاسی؛عضویت در شورای مرکزی انجمن فرهنگی اجتماعی بانوان استان، مشاور تربیتی در وزارت آموزش و پرورش و دبیری کمیسیون امور بانوان فرمانداری در دولت سازندگی بخشی از فعالیتهای علمی، آموزشی و اجرایی مدیر کل جدید امور بانوان استان است. پیش از این کدخدایی عهده دار این مسوولیت بوده است.

همچنین در جلسه معارفه ای که در ششمین روز از هفته دولت در محل دفتر استاندار و با حضور معاونین سیاسی و اجتماعی ، پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ؛ مشاور ارشد استاندار و مدیر کل منابع انسانی ، معاون دفتر ارزیابی عملکرد ؛ معاون روابط عمومی و همکاران دفتر بانوان تشکیل شد ضمن تاکید بر نقش و اهمیت جایگاه بانوان در چرخه تصمیم گیری استان بر توانمند سازی بیشتر بانوان در عرصه های مختلف توسط معاونین و مشاور ارشد استاندار تاکید گردید و در نهایت پویا کوتاه نوشتی از طرحها و برنامه های در دست اقدام و آتی دفتر بانوان را تشریح نمود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark