داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بازسازی واقعه غدیر خم برای هفتمین سال پیاپی در زابل برگزار می شود؛
رکورد شکنی زابل با شرکت بیش از 20 هزار نفر در روز عید وحدت
کد مطلب: ۶۷۵۹۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل از برگزاری مراسم بازسازی واقعه غدیر خم در زابل خبر داد.
رکورد شکنی زابل با شرکت بیش از 20 هزار نفر در روز عید وحدت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ جلسه شورای اداری شهرستان زابل با حضور مدیران دستگاه های اجرایی در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل در این جلسه گفت: بازسازی عید غدیر خم در منطقه سیستان به گونه ای برگزار می شود که هر ساله جزو بهترین های کشور لقب می گیرد.
وی افزود: عید غدیر دارای اهمیت بالایی است که باعث وحدت بیشتر بین مسلمانان خواهد شد چرا که برنامه استکبار جهانی و وهابیت به دنبال این هستند که سنی و شیعه را دشمن معرفی کنند.
سرهنگ علی ثمره حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل نیز در این جلسه بیان کرد: بازسازی واقعه غدیر خم برای هفتمین سال متوالی در شهرستان زابل برگزار خواهد شد.
وی افزود: سیستان همواره مهد افتخارات بوده که شاخص ترین آن ولایت مداریست چرا که این موضوع در پیشانی مردم سیستان حک شده است.
وی گفت: برای حفظ این میراث گرانبها باید اقدامات بزرگی انجام شود که یکی از این تلاش ها بازسازی واقعه غدیر خم است.
ثمره حسینی ضمن تشکر از امام جمعه زابل گفت : سالهاست مسئولین ادارات جهت برگزاری هر چه باشکوه تر بازسازی واقعه غدیر می کوشند که این امر شایسته تقدیر است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل ادامه داد : در بین ۱۵۱ شهرستانی که واقعه بازسازی غدیر خم را بازسازی کرده اند زابل جزو بهترین های سال گذشته قرار گرفت.
ثمره حسینی خاطرنشان کرد: بیش از ۲۰ هزار نفر هر ساله در این مراسم شرکت می کنند و واقعه غدیر خم را طی نمایشی نمادین مشاهده خواهند کرد.

انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark