داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
شکایت از "ملک‌زاده" در کمیسیون اصل 90 مجلس بررسی می‌شود/ اشاره نمکی به تخلفات، در حکمی که برای معاون جدیدش نوشت
کد مطلب: ۷۲۲۷۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بخشی از موضوعات مطرح شده در دستور کمیسیون اصل 90 قرار دارد و از سوی این کمیسیون بعضا از آقای ملک زاده درباره ابهامات مطرح شده در برخی رسانه‌ها شکایت شده که ما نیز پیگیر و منتظر پاسخ هستیم.
شکایت از "ملک‌زاده" در کمیسیون اصل 90 مجلس بررسی می‌شود/ اشاره نمکی به تخلفات، در حکمی که برای معاون جدیدش نوشت

به گزارش اوشیدا ؛ سیدجلیل میرمحمدی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان اجرای طرح "ایمنی‌گله‌ای" و تجویز داروهای تأییدنشده و مورد بحث در رسانه‌ها را به آقای ملک زاده منتسب کرد،گفت: انتساب این اظهارات به آقای ملک‌زاده معاون سابق تحقیقات وزارت بهداشت در هیچ جایی به صورت مستند اعلام نشده و بیشتر در محافل عمومی و رسانه ها مطرح شده که این تخلفات را به ایشان نسبت داده اند.

وی افزود: به نظر می‌رسد آقای دکتر نمکی در حکم صادره ای که برای معاون تحقیقات جدید که بجای آقای ملک زاده سمت معاونت تحقیقات را بر عهده گرفته اند، اشاراتی غیر مستقیم به این موضوع داشته اند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تأکید کرد: بخشی از موضوعات مطرح شده در دستور کمیسیون اصل 90 قرار دارد و از سوی این کمیسیون بعضا شکایاتی از آقای ملک زاده درباره این ابهامات مطرح شده و ما نیز در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس منتظر پاسخ هستیم.

وی عنوان کرد: موارد اتهامی به آقای ملک زاده در مجلس در حال بررسی و نظارت است تا بتواند به یک نتیجه برسد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به روند محدودیتهای کرونایی، اظهار کرد: ما همچنان سیرصعودی ابتلا و فوتی های کرونا را شاهد هستیم و این محدودیتهای اعمال شده به این زودی نتیجه نمی‌دهد و امیدواریم که این محدودیتها شیوع بیماری را متوقف کند.

وی افزود: محدودیتها با مصوبات اخیر ستاد ملی کرونا، شدت یافته و به طور قطع مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.

انتهای پیام/ا


Share/Save/Bookmark