داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
کارشناس ارشد اقتصادی:
نبود نقدینگی سبب عدم پرداخت سود سهام شده است/ مردم با سردرگمی در انتظار واریز سود سهام عدالت
کد مطلب: ۶۱۵۶۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶
کارشناس ارشد اقتصاد و استاد دانشگاه آزاد اسلامی زابل عنوان کرد: به دلیل کمبود نقدینگی تاکنون سود سهام عدالت واریز نشده است.
نبود نقدینگی سبب عدم پرداخت سود سهام شده است/ مردم با سردرگمی در انتظار واریز سود سهام عدالت
فاطمه افروزه در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار کرد: سهام عدالت نیز همانند یارانه ها به خوبی در جامعه اجرا نشده به طوری که در حال حاضر تنها باعث سردرگمی مردم شده است.

وی افزود: اگر در خصوص سهام عدالت هم دهک های جامعه مشخص می شد و به دهک های پایین جامعه بیش از دیگران تعلق می گرفت بسیار مطلوب به نظر می رسید تا فقرا نیز به سطح متوسط جامعه نزدیک شوند.

افروزه تصریح کرد: مردم بسیار هوشیار شده اند به طوری که هر کار که دولت قصد انجام داشته باشد زودتر و به خوبی متوجه منظور دولت می شوند.

کارشناس ارشد اقتصاد تصریح کرد: با توجه به نبود نقدینگی واریز سود به طور مکرر به روزهای بعد موکول می شود بنابراین مردم از واریز پول برای سهام خودداری کنند چون مشخص نیست که این سهام واریز می شود یا همچنان در هاله ای از ابهام باقی می ماند.

وی تاکید کرد: متاسفانه مردم نسبت به دریافت سود سهام بدبین شده اند به طوری که در گفت و گو با آنان، بسیاری از مردم اعتقاد دارند که سود سهام عدالت در کار نیست و تنها دولت از این طریق قصد تامین کسری بودجه خود را دارد.

افروزه در پایان گفت: سهام عدالت اگر به خوبی اجرایی شود می تواند تاثیرات زیادی بر اقتصاد کشور گذارد اما تاکنون هیچ گونه اجرای مطلوب مشاهده نشده است.

انتهای پیام


  


 
Share/Save/Bookmark