داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
مسئول بسیج دانشجویی زابل خبرداد:
آمادگی دانشجویان بسیج‌ دانشجویی دانشگاه زابل/ جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط گروههای جهادی
کد مطلب: ۶۲۱۰۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۰
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: دانشجویان جهادگر بسیج‌ دانشجویی دانشگاه زابل جهت اعزام به مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کردند.
آمادگی دانشجویان بسیج‌ دانشجویی دانشگاه زابل/ جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط گروههای جهادی
محمدمهدی نبوی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: گروههای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل با توجه به زلزله دردناک اخیر و جان باختن و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان در غرب کشور علاوه بر آمادگی اعزام داوطلبین برای کمک به زلزله زدگان، اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در سطح دانشگاه و شهر کرده است.

وی افزود: مردم عزیز و دانشگاهیان فرهیخته جهت اهدا کمک های نقدی و غیرنقدی به غرفه هایی که در سایت جدید و همچنین سایت قدیم دانشگاه زابل توسط دانشجویان بسیجی و جهادگر برپا شده مراجعه کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل تصریح کرد: تاکنون پنج میلیون ریال کمک نقدی و اقلام غیرنقدی توسط دانشگاهیان دانشگاه زابل جهت ارسال به مناطق زلزله زده به گروههای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل تحویل شده، که در این راستا از همکاری اعضای شورای صنفی و دانشجویان کُرد صمیمانه متشکریم.

نبوی اظهار داشت: تاکنون ۶۰ نفر دانشجوی بسیجی جهادگر جهت اعزام به مناطق زلزله زده غرب کشور اعلام آمادگی کرده اند که با توجه به تخصص در تیم های اختصاصی سازماندهی شده‌اند، که در صورت نیاز و اعلام سازندگی ناحیه دانشجویی آماده اعزام هستند.

وی بیان داشت: ثبت نام جهت اعزام هنوز ادامه دارد بنابراین بسیجیان جهادگر جهت ثبت‌نام، نام و رشته تحصیلی و شماره تماس را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۳۶۳۰۰۰۰۹۸ ارسال کنند.


نبوی تاکید کرد: با کمک شورای صنفی و معاونت دانشجویی دانشگاه زابل قرار است دانشجویان دانشگاه زابل یک وعده از سهمیه غذای سلف خود را به صورت کنسرو به زلزله زدگان غرب کشور اهدا کنند.

وی افزود: جمع آوری کمک ها تا یک هفته آینده ادامه دارد و کمک های نقدی هر پنج ساعت یک بار جهت تهیه اقلام توسط دبیرخانه بلایای طبیعی سازمان بسیج دانشجویی ارسال می شود و کمک های غیرنقدی جمع‌آوری شده در انتهای مدت جمع‌آوری به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال می‌شود.

انتهای پیام/ س ب
Share/Save/Bookmark