داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل:
۲۰ منطقه تحت پوشش توسعه شبکه فاضلاب در زابل قرار گرفتند
کد مطلب: ۶۳۲۱۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۳
رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل گفت: به منظور ارائه خدمات به مردم، عملیات توسعه شبکه فاضلاب در شهرستان زابل آغاز شده است.
۲۰ منطقه تحت پوشش توسعه شبکه فاضلاب در زابل قرار گرفتند
شهریار سرابندی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: یکی از معضلات شهری زابل فاضلاب است که با توسعه فاضلاب در شهرستان به طور حتم به طور چشمگیری این مشکل رفع خواهد شد.

وی افزود: با اینکه در حال حاضر محلات بسیاری از پوشش فاضلاب بهره مند هستند اما هنوز محلاتی وجود دارد که از این نعمت محروم هستند بنابراین در اقدامی ارزنده اقدام به پوشش سایر محلات شده است‌.

سرابندی تاکید کرد: در حال حاضر عملیات اتصال ۲۰ نقطه دیگر از شهر زابل به فاضلاب آغاز شده که در این راستا ۱۵ نقطه تا پایان سال به شبکه فاضلاب متصل و باقی محلات نیز در سال آینده به این شبکه اضافه خواهند شد.

رئیس آب و فاضلاب زابل با عنوان اینکه شبکه فاضلاب در زابل بیش از ۸۰۰ متر توسعه خواهد یافت، تصریح کرد: خیابان امام خمینی ۱۱ به طول ۲۰۱ متر، امام خمینی ۷۰ به طول ۱۲۰ متر، پاسداران ۳۲ به طول ۱۶۵ متر، سام شرقی به طول ۱۰۰ متر، شهید جهانتیغ ۱۰ به طول ۱۲۰ متر، کوچه حر ۷ به طول ۱۸۰ متر و باهنر ۱۸ به طول ۷۰ متر به شبکه فاضلاب متصل خواهد شد.

وی اظهار کرد: اصلاح شبکه فاضلاب زابل از جمله مهم ترین برنامه های مورد توجه اداره آبفا زابل به شمار می رود که در صورت تامین بودجه به طور حتم در کوتاه ترین زمان اجرایی خواهد شد.

سرابندی بیان کرد: شبکه فاضلاب در زابل ۲۰ سال قبل ایجاد شد اما به دلیل فرسودگی و آزبستی بودن لوله ها در حال حاضر مشکلات بسیاری به وجود آمده به طوری که ورود ماشین های سنگین در بسیاری از نقاط شهری زابل ممنوع اعلام شده است.

انتهای پیام

Share/Save/Bookmark