داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
استقامت در برابر دشمن هزینه دارد/افراد سست ایمان از استکبار می ترسند
کد مطلب: ۶۷۸۱۴
تاریخ انتشار:جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
نماز جمعه شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام ابراهیم گزمه در مصلی الغدیر برگزار شد.
استقامت در برابر دشمن هزینه دارد/افراد سست ایمان از استکبار می ترسند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت: در پیام های عاشورا سازش و پذیرش بر حاکم ظالم جایی ندارد.
وی افزود: ایستادگی در برابر دشمنان ، همانطور که حسین (ع) هزینه آن را داد در عصر امروز نیز هزینه خواهد داشت ، از دشمن رعب و ترس نباید داشت چرا که افراد سست ایمان می ترسند.
امام جمعه شهرستان هیرمند افزود: در مسیر مقاومت این پیام را باید به دشمن داد که از دادن جان خود و فرزند برای حفط اسلام ابایی نخواهیم داشت.
وی ادامه داد: ما زیر بار مشکل نخواهیم رفت چرا که مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است.
امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: بعد از جریان زدن پهباد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی ، حتی عربستانی ها نیز به این اقدار ایران و مالیدن پوز استکبار جهانی به خاک افتخار کردند.
وی ادامه داد: رهبر انقلاب اسلامی بارها اعلام فرموده اند که مداحان و روضه خوانان توجه داشته باشند ، که چه مطلبی را می خوانند ، نباید از متون سبک در نوحه خوانی استفاده کرد.
حجت الاسلام گزمه همچنین گفت: در مراسم تاسوعا و عاشورا سال جاری هیات های مذهبی با نظم و همکاری مناسبی در شهرستان حاضر شوند تا این مراسمات نیز با شکوه و عظمتی که هر سال برگزار میشود برپا شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark