داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رفتارهای پرحاشیه یک کاندیدای حاشیه‌دار در انتخابات موتورسواری و اتومبیلرانی/ آن مرد با تتو آمد!
کد مطلب: ۷۳۲۱۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸
در میان کاندیداهای انتخابات موتورسواری و اتومبیلرانی، حضور یک نام بسیار عجیب است و حرف و حدیث بسیاری درباره او وجود دارد.
رفتارهای پرحاشیه یک کاندیدای حاشیه‌دار در انتخابات موتورسواری و اتومبیلرانی/ آن مرد با تتو آمد!

به گزارش  اوشیدا به نقل از راه دانا؛ سرانجام پس از یک سال و اندی بلاتکلیفی در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و حضور ۳ سرپرست در این فدراسیون، وزارت ورزش و جوانان تصمیم گرفت انتخابات این فدراسیون را برگزار کند تا رییس جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مشخص شود.

طبق اعلام وزارت ورزش و جوانان مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی طبق برنامه اعلام شده از سوی وزارت ورزش و جوانان روز شنبه 16 اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

در همین راستا فهرست نهایی نامزد های تایید صلاحیت شده برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام شد که به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

۱- جواد برات
 
۲- عزیزه تراز
 
۳- محمد فراهانی (انصراف خود را اعلام کرد)
 
۴- ندا مطلبی
 
۵- مازیار ناظمی
 
۶- مهران همتیان
 
در میان کاندیداهای انتخابات، حضور یک نام بسیار عجیب است. فردی که بی ارتباط با رشته موتورسواری نیست و با استفاده از یک سابقه اندک و البته درخشان! خود را شانس اصلی برنده شدن در انتخابات و ریاست بر فدراسیون می داند.

درباره این کاندیدای خاص اما حرف و حدیث بسیار است. چهره ای که در ابتدا برای گرم شدن تنور انتخابات مجوز حضور در انتخابات را دریافت کرد و اساسا آمد تا رقابت بدون سیاهی لشکر نباشد اما بعد از ورود به لیست نامزدها این باور را پیدا کرد که یک کاندیدای جدی و واقعی است و حتی می تواند رئیس فدراسیون باشد.

نکته قابل توجه درباره این نامزد تایید سابقه مدیریتی او بدون رعایت آیین نامه شرایط احراز و چگونگی انتخاب رئیس فدراسیون است.

در حالیکه حداقل چهار سال سابقه ریاست فدراسیون یا مدیرکلی از شرایط مندرج در آیین نامه است این نامزد تنها با حضور در یک دوره مسابقه خارجی و عضویت در هیات ژوری به مدت 2 روز، اکنون در انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری حضور دارد!

از دوران حضور کوتاه مدت این کاندیدا در فدراسیون نیز شایعات استخوان سوزی شنیده می شود که نیازمند پیگیری و برخورد نهادهای قانونی است. کاندیدایی که البته عمده شهرت او به رفتارهای غیراخلاقی و تتوهای روی بدنش مرتبط است و با این رزومه درخشان سودای ریاست بر فدراسیون را نیز دارد!

در روزهای اخیر و در فاصله چند روز مانده به انتخابات موتورسواری و اتومبیلرانی این کاندیدای خاص رفت و آمد خود را به فدراسیون افزایش داده و تلاش می کند با استفاده از همین رفت و آمدها و برگزاری جلسات خاصی با برخی ها و البته تماس با هیات های استانی برای خود رای جمع آوری کند. اتفاقی که واکنش قاطع دبیر و سرپرست فدراسیون را لازم دارد اما متاسفانه مسئولین فدراسیون در قبال رفتارهای غیرقانونی این کاندیدا سکوت اختیار کرده اند و هیچ واکنشی نداشته اند. شاید هم اهالی فدراسیون با توجه به شانس ناچیز و بسیار کم این گزینه تصور کرده اند نیازی به مقابله با وی نیست!

در حالیکه کمتر از 48 ساعت به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری بیشتر زمان باقی نمانده، رفتار غیرقانونی برخی از افراد کماکان ادامه دارد و همین سبب شده تا گلایه ها و شکایات در این زمینه به راهروی های وزارت ورزش کشیده شود. باید منتظر ماند تا مشخص شود سرانجام روز شنبه و پس از برگزاری انتخابات تکلیف نهایی این فدراسیون چه خواهد شد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark